Stil 2020 - nová kolekcia školských batohov a školských aktoviek

Návšteva obchodného zástupcu značky Stil na našej predajni je vždy milá a profesionálna. Nie nadarmo sa hovorí, že firemnú kultúru vytvárajú hlavne jednotlivý zamestnanci. Aj preto je značka Stil u nás obľúbená a radi ju ponúkame. Okrem školských aktoviek a batohov máme v sortimente aj ďalšie školské potreby Stil, zvyčajne aj v rovnakom dizajne, ako sú kufrík, školské dosky či boxy na zošity, peňaženky, vrecká na telocvik, dosky na písmenká a číslice a pod.

 
Prečo vybrať značku Stil?
 
  • česká značka 27 rokov na trhu (výroba Čína)
  • pekná grafika
  • ergonomicky podarená aktovka, perfektne sedí deťom s výškou 124 - 134 cm.
  • naslúcha požiadavkám zákazníkov a inováciami vylepšuje funkčnosť a praktičnosť tašiek, ako napr. veľké kvalitné zipsy
  • percento reklamácii u Detskyeshop s.r.o. v roku 2019: 4,36 %


Čo doporučujeme pri výbere zohľadniť?
 
  • Nastavitelný chrbtový systém Stil Adjustable Systém batohov pre 1. stupeň je horšie ovládateľný a nesedí, bohužiaľ, na všetkých chrbtoch detí. Systém je hlbší než by mal byť a preto môže viac tlačiť na priestor medzi lopatkami.  
TIPY!
  • Všetky aktovky a batohy pre 1. stupeň majú doťahovacie pásky a hrudný pás u ramenných popruhov.
  • Všetky batohy pre 2. stupeň a študentov majú hrudný pás u ramenných popruhov.
  • NOVINKA: aktovky majú novú termoizolačnú kapsu na desiatový box.
 
   

Školská aktovka pre prváčikov

výška 38 cm, hmotnosť 1000 g, objem 17 l, nový design

Modelovú radu školských aktoviek považujeme za najvydarenejšiu zo všetkých výrobných radov, ktoré Stil ponúka. S pokojným svedomím ju prváčikom odporúčame, väčšine z nich sedia veľmi pekne na chrbte. Má viac zaoblenú hornú klopu než aktovky mávajú, ale zaoblenie pomáha pri odtoku vody počas daždivého dňa.
Vyzdvihujeme magnetické zapínanie Fidlock, ktoré zvládne ovládať naozaj každé dieťa. Novo má predné vrecko na desiatu termoizolačnú vrstvu a dve bočné, rovnako veľké, vrecká. Uzatvárajú sa zipsom a pojmú aj širokú 0,5 l zdravú fľašu. Pričom celý zips možno zapnúť až hore. Nechýba ani menovka a priehľadné vrecko na rozvrh hodín.
K aktovkám rozdávame novo veľkú obálku s cvokom ako darček ZADARMO! 

Školský batoh Junior pre 3.- 5. triedu

výška 41 cm, hmotnosť 900 g, objem 20 l, nový design

Batoh rastie s dieťaťom vďaka výškovo nastaviteľným ramenným popruhom, tzv. Stil Adjustable Systém. Systém má 4 stupne podľa výšky dieťaťa S - M - L - XL. Naše poznámky k systému nájdete vyššie Čo odporúčame pri výbere zohľadniť.

Užitočné je veľké polstrované ucho na prenášanie v ruke, ktoré je doplnené o malé ucho na zavesenie. Batoh má menovku a kovový krúžok na kľúče. Polstrovaný chrbát je vystužený anatomicky tvarovaným panelom, ktorý má špeciálne vrecko na suchý zips. Panel sa z vrecka nedá vybrať. Batoh odporúčame až od 3. triedy vzhľadom k jeho strihu, prípadne vysokým druhákom.
Hlavná komora má u chrbta kapsu zakončenú gumou určenú na dosky sa zošity. Predné vrecká na zips sú mierne vypolstrované. Bočné vrecká na gumu a suchý zips pojmú aj širokú fľašu na pitie.
Ku každému školskému batohu Stil opäť pridávame malý denník ako darček ZADARMO!

 


 

Študentské batohy pre 2. stupeň a stredné školy

Študentský batoh Original - výška 44 cm, hmotnosť 1000 g, objem 28 l, od 5. triedy, nový design
Študentský batoh Modern - výška 46 cm, hmotnosť 800 g, objem 25 l, nový design
Študentský batoh HIT -
výška 47 cm, hmotnosť 800 g, objem 25 l

Výrobca zachoval reflexné prvky na všetkých stranách batohu, čo u konkurenčných batohov v podobnej cenovej relácii nie je zvykom. Zostáva tiež veľké ucho na prenášanie, malé ucho na zavesenie a chrbtový panel. Oproti batohom pre 1. stupeň pridal kompresné bočné pásky pre lepšie rozloženie váhy batohu. Vrecko na notebook do veľkosti 15 "je v zadnej komore. Nechýba jednoduchý organizér. Študentské batohy majú niekoľko strihov, rôznorodé farebné kombinácie aj motívy, ktoré zaujmú aj tých najnáročnejších teenagerov. Študentský batoh Originál má navyše tajnú kapsičku v postrannej chrbtovej časti batohu a namiesto jedného veľkého predného vrecka tri menšie vrecká na zips. Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

24.03.

Karanténa - učíme a hráme sa s deťmi doma

Ako zabaviť deti v domácej karanténe? Prichádzame s osvedčenými TIPMI, ako sa deti zabavia sami, ako si hrať spoločne a ako vám uľahčiť domáce vyučovanie.

20.03.

Stil 2020 - nová kolekcia školských batohov a školských aktoviek

Stil ako špecialista na školské aktovky pre prváčikov, žiadané študentské batohy a ďalšie školské potreby.

10.03.

Topgal 2020 - nová kolekcia školských batohov pre prváčikov

Najobľúbenejšia česká značka prichádza s dizajnovými novinkami, ktoré zaručene zaujmú svojou nápaditosťou, originalitou a nevšednými nápadmi.

30.01.

Bagmaster 2020 - nové školské aktovky a batohy pre všetkých školákov

Bagmaster v roku 2020 prichádza s novými školskými batohmi pre 1. stupeň základnej školy. Pozrite sa na naše horúce tipy s palcom hore a výhody jednotlivých modelových radov.

MenuX

InformaceX