Novinka na trhu - aktovky SPIRIT

Značka Gataric si buduje miesto na slovenskom trhu. Tašky sú vyrábané v Bosne a Hercegovine a dôvodom ich zaradenie do našej ponuky je ich vysoká kvalita a nízka cena.
Gataric ponúka niekoľko typov školských tašiek:
  • klasické aktovky
  • aktovky / batohy s pevným dnom a jednou komorou
  • batohy pevného tvaru

Školská aktovka - 5-dielne sety sa skladajú z aktovky, peračníka, vrecka, peňaženky a puzdra.


Aktovky sú určené pre deti od 1. triedy ZŠ. Tieto ľahké a stabilné aktovky majú pevný tvar. Dno je pevné so štyrmi nožičkami. Chrbát je ergonomicky tvarovaný a mäkko polstrovaný s drážkami pre cirkuláciu vzduchu.
Ramenné popruhy sú samozrejme dĺžkovo nastaviteľné a polstrované. Hrudné popruhy sú posuvné na výšku a pomáhajú ešte zlepšiť usadenie tašky na chrbte tak, aby sa ramenné popruhy nešmýkali z ramien. Delený vnútorný priestor pomáha deťom prehľadne organizovať učebné pomôcky a najťažšie učebnice umiestniť čo najbližšie chrbtu. Predné vrecko pojme bežný desiatový box a vďaka izolačnému materiálu zostanú potraviny svieže a fresh. Bočné kapsičky sú vhodné na uloženie fľaše 0,5 l s pitím (pojme aj zdravú fľašu 0,5l). Kovový zámok s reflexnými prvkami umožní jednoduché ovládanie. Reflexné pásky pre zvýšenie viditeľnosti a bezpečnosti sú na bočných vreckách, prednej časti a ramenných popruhoch.Pri správnom usadení tašky na chrbte, teda pri správnom nastavení dĺžky ramenných a hrudných popruhov optimálne rozložia váhu a minimalizujú tlak na chrbticu dieťaťa.
Rozmery: 40 x 33 x 18 cm
Váha: 1120 g


Školská taška - 5-dielne sety sa skladajú z aktovky, peračníka, vrecka, peňaženky a puzdra.

Nový, moderný tvar tašky, ktorý má vzhľad batohu, ale väčšinu výhod aktovky ako je stabilita a prehľadnosť. Táto ľahká taška je určená aj pre prváčikov. Dno i chrbát majú pevný tvar a tri steny hlavnej komory sú mierne vystužené. Hlavná komora je uzatvárateľná pomocou zipsu. Klopa je spevnená a drží tvar.
Silné a tvrdé dno so štyrmi nožičkami zvyšuje stabilitu tašky. Chrbát je polstrovaný s drážkami pre cirkuláciu vzduchu a ergonomicky tvarovaný. Dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy sú polstrované s prídavnými popruhmi v hornej časti. Pritiahnutím týchto prídavných popruhov sa ešte lepšie "usadí" taška na chrbte dieťaťa. Hrudné popruhy sú posuvné na výšku a pomáhajú zlepšiť usadenie tašky na chrbte tak, aby sa ramenné popruhy nešmýkali z ramien. Prehľadný vnútorný priestor s jednou pohyblivou prepážkou pomáha deťom organizovať učebné pomôcky a najťažšie učebnice umiestniť čo najbližšie chrbtu. Predné vrecko je na zips. Bočné kapsičky pojmú fľašu s pitím 0,5 l. Zapínanie je na pracku, ktorej dĺžka je nastaviteľná podľa veľkosti obsahu. Reflexné pásky pre zvýšenie viditeľnosti a bezpečnosti sú na bočných vreckách, prednej časti a ramenných popruhoch.
Rozmery: 38 x 34 x 18 cm
Váha: 900 g
Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX