Coocazoo - zdravý chrbát bez kompromisu

Značka Coocazoo od Hamy je synonymom vysokej kvality a komfortu nosenia. Našim teenagerom odľahčí každodenný náklad učebníc, zošitov a ďalších "nevyhnutných potrieb". Nerátajte s tým, Vaše deti nosia v školskom batohu len to, čo potrebujú na daný deň. To by sme im museli ako malým prváčikom batoh každý večer kontrolovať ........ Ale keď mladí páni a mladé dámy nasadia na chrbát Coocazoo, prekvapivo sa im chrbát odľahčí a kráčajú do školy doslova so vztýčenou hlavou. A ak sa Vám podarí presvedčiť potomkov, aby zapínali bedrový a hrudný pás, budú nosiť batoh, ktorý nielen pocitovo, ale aj reálne zníži zaťaženie chrbtice.

K školským batohom Coocazoo dostanete v rovnakom dizajne tiež športové vrecká, peračníky a peňaženky. Ku každému batohu Coocazoo získate na našom eshope ako darček slúchadlá zn. Hama zadarmo.
 

Zaujímavé story sa viaže aj k samotnému vzniku značky Coocazoo. Ako vzniklo slovo Coocazoo?

  •     Coo - od slova cool - slovo známe naprieč všetkými generáciami, ktoré mladí skloňujú vo všetkých pádoch a starší z neho šalejú.
  •     Ca - od anglického slova care - starostlivosť - symbolika toho, že batoh má ergonomicky tvarovaný chrbát, ergonomicky tvarované a polstrované popruhy, že reflexné prvky sú po všetkých stranách batohu a že vnútro batohu je prispôsobené náročným požiadavkám teenagerov.
  •      Zoo - pochádza zo slovného spojenia Zoo Yourku. V centre New Yorku vzniklo na začiatku 70-tych rokov undergroundové hnutie, ktoré sa definovalo voči bežnej spoločnosti svojim originálnym umeleckým postojom. Nakoniec z hnutia vznikla aj táto značka, známa ako značka rebelov.

Coocazoo ScaleRale - batoh rastie s teenagerom

Odporúčame od výšky 140 cm, pre 2. stupeň a študentov
Váha: 1200 g

Batoh Coocazoo ScaleRale je našim favoritom. Slúži deťom nielen v škole, ale aj pri športových aktivitách či na tábore. Najväčšou výhodou tohto školského batohu je unikátny patentovaný posuvný systém ramenných popruhov. Ten umožní prispôsobiť batoh na mieru priamo na chrbte teenagera pomocou otočného mechanizmu vnútri aktovky. Kvalitu batohu potvrdzuje aj udelený certifikát kvality AGR. Kapsa na notebook je až do veľkosti 15,6'', prehľadný organizér má aj karabínku na kľúče. Upozorňujeme, že batoh patrí do kategórie ťažších batohov.

A aké ďalšie vychytávky má ScaleRale?
    • ramenné popruhy s reflexnými prvkami v tvare S bez švov
    • vodeodpudivé značkové zipsy YKK
    • 2 upevňovacie pásky na prednej strane batohu pre upevnenie napr. skateboardu, bundy alebo helmy
    • tajnú kapsu na zadnej strane batohu
    • výstup na slúchadlá
    • kompatibilné s lifestylovým radom MatchPatch

Elektronická vychytávka Školský batoh Coocazoo e-ScaleRale TecCheck

Okrem všetkých výhod školskej tašky ScaleRale má batoh e-Scale Rale navyše funkciu dokonalejšieho nastavenia bedrového popruhu. Jednoduchým stlačením tlačidla možno ELEKTRONICKY NASTAVIŤ bedrový POPRUH tak, aby bol batoh upevnený na mieru konkrétneho chrbta a zároveň bol vycentrovaný.

Coocazoo EvverClevver 2 -taška sedí vždy perfektne

Odporúčame od výšky 140 cm, pre 2. stupeň a študentov
Váha: 1440 g

Školský batoh Coocazoo EvverClevver teenegerom opäť perfektne sedí vďaka možnosti výškového nastavenia ramenných popruhov od výšky 140 cm až do 176 cm. Oproti modelu ScaleRale nemá plynulé nastavenie ramenných popruhov pomocou otočného mechanizmu, ale možnosť nastavenia popruhov do štyroch polôh. Bočné sťahovacie popruhy pomáhajú dokonalému prispôsobeniu batohu na telo, rovnako ako hrudný a bedrový popruh. Rovnako ako ScaleRale má tento model nemeckú známku kvality AGR a ponúka tiež rovnaké vychytávky, ako tajné zadné vrecko, zipsy YKK a ramenné popruhy v tvare S. Nevýhodou batohu je jeho váha, ktorá je ešte o 240 g vyššia než má model ScaleRale. 

Coocazoo JobJobber 2 - evergreen na chrbte študentov

Nepredávanejší model Coocazoo
Odporúčame od výšky 150 cm, pre 2. stupeň a študentov
Váha: 1000 g

Kvalitný a rokmi preverený školský batoh Coocazoo JobJobber je populárny vďaka originálnemu strihu a cool dizajnu. Deti ho radi nosia do školy, na tréningy či dovolenku s rodičmi. Batoh poskytuje dostatočný priestor na notebook, školské potreby aj osobné veci. Nízka hmotnosť a veľké množstvo vreciek vrátane polstrovaného vrecka na notebook prispievajú k praktickosti a pohodlnosti nosenia. Batohy sú šité z kvalitnej látky, 2 x impregnované a nechýbajú ani záťažové zipsy japonskej značky YKK.

Coocazoo CarryLarry 2 - batoh nielen pre športovcov

Odporúčame od výšky 140 cm, pre 2. stupeň a študentov
Váha: 900 g

Školský batoh CarryLarry je športovou verziou batohov značky Coocazoo. Do upevňovacích popruhov na prednej strane môžete uchytiť bundu, skateboard alebo aj plážovú deku. Veľkým množstvom vreciek, neobvyklým a ľúbivým dizajnom si získa pozornosť každého študenta. Drží stabilne na chrbte pri behu, skákaní alebo pri jazde na bicykli vďaka hrudnému a bedrovému popruhu. Len je potrebné presvedčiť malých športovcov, aby si popruhy predsa len zapínali :-) Opäť preverené a doporučené od AGR.

Coocazoo RayDay - batoh pre deti od 3. triedy

Odporúčame od výšky 130 cm, druhý batoh od 3. triedy
Váha: 1000 g

Školský batoh Coocazoo RayDay je zmenšenou verziou obľúbeného modelu batohu JobJobber. Mladší školáci tak nemusia čakať, až vyrastú do výšky študentov, môžu aj dnes nosiť cool značku Coocazoo! Nechýba praktická organizácia batohu, anatomicky tvarovaný chrbát ani typický dizajn značky.

CoocaZoo MatchPatch - každý batoh nemusí byť rovnaký


Každý batoh môže meniť svoj štýl podľa jeho majiteľa! Lifestylová sada CoocaZoo MatchPatch umožní vymeniť pracky, úchytky zipsov či placku loga a vytvoriť tak unikátny batoh. Tento rok sa ponúkajú sady v nových farbách. Všetko je samozrejme v CoocaZoo kvalite.

 
 
 


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX