Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Český Stil naberá rýchlosť

Radi predávame české značky, a preto Stil nesmie chýbať v našej ponuke. Školské batohy a aktovky značky Stil sú stále častejšie vidieť na chrbte detí. My sami už dlhé roky chválime ich skvelé nápady, kvalitu prevedenia i veľmi žiadaný dizajn. Držíme Stilu päste, aby ich modely boli stále lákavejšie pre deti a ich rodičov a značke stále rástla popularita. Za 24 rokov na trhu urobili veľký kus práce a ako hovoria členovia ich tímu "Pracujeme pre radosť a prospech sebe i druhým." Funguje im to? Posúďte sami.
  

Školské aktovky Stil pre prváčikov

Nové vzory 2019, magnetické zapínanie Fidlock, kvalitná potlač
výšivky a meniace sa srdce pre dievčatá, 3D motív pre chlapcov

Kompaktné prevedenie aj pre drobných prváčikov, váži 1 kg
Odporúčame od výšky 116 cm

Stil sústreďuje veľkú časť svojho úsilia na skutočne prepracovanú kolekciu pre prváčikov, ide o tašky kvalitatívne strednej triedy, porovnateľné s Octaviou. Školská aktovka je prakticky členená textilnou prepážkou, vyzdvihujeme jej plastové dno a bezporuchové magnetické zapínanie Fidlock, ktoré maximálne uľahčí a urýchli Vašim deťom manipuláciu. Aktovku deti ľahko otvoria a zatvoria aj jednou rukou! Vďaka jej tvaru a použitému materiálu do aktovky nikdy nenatečie. Má veľmi praktické ohybné plastové ucho dostatočne široké, aby aj rodič mohol aktovku pohodlne preniesť či pridržať. Pre tašky Stil sú samozrejmosťou doťahovacie pásky u ramenných popruhov aj hrudný pás s kvalitnou prackou.
   
Školské aktovky spľňajú všetky ďalšie štandardy, ako je pevný ergonomický 3D chrbtový systém vrátane systému Air Flow a nevyhnutné reflexné prvky dostatočne veľké, umiestnené zo všetkých strán vrátane ramenných popruhov. V rovnakom motíve dostanete peračníky, sáčky na cvičky, peňaženky, zástery do výtvarnej výchovy či dosky na zošity.

Školské batohy Stil 1. - 4. trieda

Nové vzory 2019, nadčasové motívy, vysoká kvalita prevedenia za rozumnú cenu
NOVINKA - výškovo nastaviteľný chrbát ADJUSTABLE SYSTEM

Vhodné pre väčších prváčikov, váži 0,8 kg, 0,9 kg s ADJUSTABLE SYSTEM
Odporúčame od výšky 125 cm

Pokiaľ máte vyššieho prváčika a trvá na batohu, Stil splní jeho / jej želanie :-) Odľahčený batoh vyniká dostatočným priestorom v troch samostatných komorách, šikovným prehľadným členením a vysoko kvalitnými zipsami. Navyše nové modely batohu budú rásť s Vaším dieťaťom vďaka výškovo nastaviteľnému systému chrbta v 4 polohách a ešte k tomu za rozumnú cenu.

Stil ponúka široké spektrum príťažlivých farieb a vzorov, ako pre dievčatá, tak pre chlapcov. Motívy, farebné kombinácie a doplnky sú nadčasové a kreatívne. Školský batoh Stil má tiež doťahovacie pásky a hrudný pás na ramenných popruhoch pre lepšie posadenie na chrbte. Na základe našich skúseností školský batoh veľmi dobre sedí na chrbte a popruhy nikde netlačia. Rovnako ako aktovka Stil má tento batoh tiež 3D chrbtový anatomický systém chrbta prispôsobený deťom a pevné polstrovanie z priedušného materiálu cielené na chrbát detí.

Študentské batohy pre 2. stupeň ZŠ a študentov

Nové vzory a strihy 2019, nezabudnuteľný cool dizajn, ktorý Vaše deti odlíši a nevymetie peňaženku!

Odporúčame od výšky cca 145 - 150 cm podľa zvoleného modelu.

Študent a jeho batoh, to musí byť láska na prvý pohľad, ktorá ale musí vydržať! Stil vie plniť aj náročnejšie požiadavky teenagerov a ich rodičov. Modely disponujú živými, ale aj decentnými farbami a vzormi, ktoré skutočne letia a dlho neomrzia. Modelom nechýba polstrované vrecko na notebook či tablet. Rodičia môžu byť v pokoji, pretože aj študentské batohy Stil spľňajú kritériá zdravého nosenia, majú hrudný popruh a reflexné prvky, ktoré sú ich deti ešte ochotné akceptovať. Študenti majú na výber medzi dvoma základnými modelmi - jeden je hranatejší s 2 či 3 zipsovými kapsičkami vpredu a druhý má guľatejší strih.


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

15.07.

Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Hama pripravila opäť pekné motívy a dokonalú konštrukciu školských aktoviek, ktoré vydržia skrátka všetko!

04.06.

Aktovky Oxybag 2019 do všetkých škôl

Nové modelové rady, nový dizajn, nový strih, nové motívy. To všetko ponúka kolekcia 2019.

MenuX

InformaceX