Český Stil naberá rýchlosť

Radi predávame české značky, a preto Stil nesmie chýbať v našej ponuke. Školské batohy a aktovky značky Stil sú stále častejšie vidieť na chrbte detí. My sami už dlhé roky chválime ich skvelé nápady, kvalitu prevedenia i veľmi žiadaný dizajn. Držíme Stilu päste, aby ich modely boli stále lákavejšie pre deti a ich rodičov a značke stále rástla popularita. Za 24 rokov na trhu urobili veľký kus práce a ako hovoria členovia ich tímu "Pracujeme pre radosť a prospech sebe i druhým." Funguje im to? Posúďte sami.
  

Školské aktovky Stil pre prváčikov

Nové vzory 2019, magnetické zapínanie Fidlock, kvalitná potlač
výšivky a meniace sa srdce pre dievčatá, 3D motív pre chlapcov

Kompaktné prevedenie aj pre drobných prváčikov, váži 1 kg
Odporúčame od výšky 116 cm

Stil sústreďuje veľkú časť svojho úsilia na skutočne prepracovanú kolekciu pre prváčikov, ide o tašky kvalitatívne strednej triedy, porovnateľné s Octaviou. Školská aktovka je prakticky členená textilnou prepážkou, vyzdvihujeme jej plastové dno a bezporuchové magnetické zapínanie Fidlock, ktoré maximálne uľahčí a urýchli Vašim deťom manipuláciu. Aktovku deti ľahko otvoria a zatvoria aj jednou rukou! Vďaka jej tvaru a použitému materiálu do aktovky nikdy nenatečie. Má veľmi praktické ohybné plastové ucho dostatočne široké, aby aj rodič mohol aktovku pohodlne preniesť či pridržať. Pre tašky Stil sú samozrejmosťou doťahovacie pásky u ramenných popruhov aj hrudný pás s kvalitnou prackou.
   
Školské aktovky spľňajú všetky ďalšie štandardy, ako je pevný ergonomický 3D chrbtový systém vrátane systému Air Flow a nevyhnutné reflexné prvky dostatočne veľké, umiestnené zo všetkých strán vrátane ramenných popruhov. V rovnakom motíve dostanete peračníky, sáčky na cvičky, peňaženky, zástery do výtvarnej výchovy či dosky na zošity.

Školské batohy Stil 1. - 4. trieda

Nové vzory 2019, nadčasové motívy, vysoká kvalita prevedenia za rozumnú cenu
NOVINKA - výškovo nastaviteľný chrbát ADJUSTABLE SYSTEM

Vhodné pre väčších prváčikov, váži 0,8 kg, 0,9 kg s ADJUSTABLE SYSTEM
Odporúčame od výšky 125 cm

Pokiaľ máte vyššieho prváčika a trvá na batohu, Stil splní jeho / jej želanie :-) Odľahčený batoh vyniká dostatočným priestorom v troch samostatných komorách, šikovným prehľadným členením a vysoko kvalitnými zipsami. Navyše nové modely batohu budú rásť s Vaším dieťaťom vďaka výškovo nastaviteľnému systému chrbta v 4 polohách a ešte k tomu za rozumnú cenu.

Stil ponúka široké spektrum príťažlivých farieb a vzorov, ako pre dievčatá, tak pre chlapcov. Motívy, farebné kombinácie a doplnky sú nadčasové a kreatívne. Školský batoh Stil má tiež doťahovacie pásky a hrudný pás na ramenných popruhoch pre lepšie posadenie na chrbte. Rovnako ako aktovka Stil má tento batoh tiež 3D chrbtový anatomický systém chrbta prispôsobený deťom a pevné polstrovanie z priedušného materiálu cielené na chrbát detí.

Študentské batohy pre 2. stupeň ZŠ a študentov

Nové vzory a strihy 2019, nezabudnuteľný cool dizajn, ktorý Vaše deti odlíši a nevymetie peňaženku!

Odporúčame od výšky cca 145 - 150 cm podľa zvoleného modelu.

Študent a jeho batoh, to musí byť láska na prvý pohľad, ktorá ale musí vydržať! Stil vie plniť aj náročnejšie požiadavky teenagerov a ich rodičov. Modely disponujú živými, ale aj decentnými farbami a vzormi, ktoré skutočne letia a dlho neomrzia. Modelom nechýba polstrované vrecko na notebook či tablet. Rodičia môžu byť v pokoji, pretože aj študentské batohy Stil spľňajú kritériá zdravého nosenia, majú hrudný popruh a reflexné prvky, ktoré sú ich deti ešte ochotné akceptovať. Študenti majú na výber medzi dvoma základnými modelmi - jeden je hranatejší s 2 či 3 zipsovými kapsičkami vpredu a druhý má guľatejší strih.


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

24.03.

Karanténa - učíme a hráme sa s deťmi doma

Ako zabaviť deti v domácej karanténe? Prichádzame s osvedčenými TIPMI, ako sa deti zabavia sami, ako si hrať spoločne a ako vám uľahčiť domáce vyučovanie.

20.03.

Stil 2020 - nová kolekcia školských batohov a školských aktoviek

Stil ako špecialista na školské aktovky pre prváčikov, žiadané študentské batohy a ďalšie školské potreby.

10.03.

Topgal 2020 - nová kolekcia školských batohov pre prváčikov

Najobľúbenejšia česká značka prichádza s dizajnovými novinkami, ktoré zaručene zaujmú svojou nápaditosťou, originalitou a nevšednými nápadmi.

30.01.

Bagmaster 2020 - nové školské aktovky a batohy pre všetkých školákov

Bagmaster v roku 2020 prichádza s novými školskými batohmi pre 1. stupeň základnej školy. Pozrite sa na naše horúce tipy s palcom hore a výhody jednotlivých modelových radov.

MenuX

InformaceX