Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Značka Belmil sa už pevne zapísala do povedomia zákazníkov a patrí k stáliciam medzi školskými taškami pre prváčikov. Obľúbenosť získala vďaka nízkej hmotnosti, dobre padnúcej a funkčnej konštrukcii aj výhodnej cene.
V tomto roku je v ponuke osvedčená aktovka 403-13, ale aj novinky: MiniFit, Comfy Pack a Trolley.

Všetky školské tašky Belmil sú podľa názvoslovia výrobcu tradične označované ako batohy, v prípade tašiek pre prváčikov sa však konštrukčne jedná o stabilné aktovky s pevným tvarom.

Pripravili sme pre vás prehľad jednotlivých radov:
 

Školský batoh 403-13

Táto rada je tradičným, overeným modelom pre prváčikov. Jedná sa o klasickú jednokomorovýú aktovku s plastovým dnom. Veľkostne vyhovuje aj menším deťom a poslúži im od 1. do 3. triedy. Predáva sa samostatne aľebo v sete s peračníkom a vreckom na prezúvky.

Rozmery: 36 x 32 x 19 cm (výška x šírka x hĺbka)
Váha: 900 g
 


Školský batoh Belmil MiniFit 405-33 NOVINKA

Moderne tvarovaná aktovka bola špeciálne skonštruovaná pre drobných prváčikov. Zodpovedá tomu predovšetkým jej šírka a hĺbka. Školská taška však spĺňa všetky potrebné parametre a odprevadí školákov až do 3. triedy. V ponuke je samostatne alebo v trojdielnom sete.

Rozmery: 36 x 28 x 17 cm (výška x šírka x hĺbka)
Váha: 900 g
 

Školský batoh Belmil Comfy Pack 405-11 NOVINKA

Ak hľadáte tzv. druhý batoh s pevným dnom, Comfy Pack môže byť zásahom do čierneho. Poslúži školákom v 4.-5. triede ZŠ, porastie s nimi vďaka posuvnému chrbtovému systému. Veľká komora zachová prehľadnosť v obsahu podobne ako aktovka. Jedno z bočných vreciek je navyše vybavené termomateriálom, aby uchovalo teplotu pitia vo fľaši. Zapínanie je magnetické, taška má hrudný popruh. Farebnosť a motívy už nie sú natoľko detské, túžba po originalite bude naplnená vymeniteľnými magnetickými ozdobami.

Rozmery: 40 x 29 x 20 cm (výška x šírka x hĺbka)
Váha: 1000 g


Trolley - školský batoh Belmil 338-45 na kolieskach NOVINKA

Špeciálnu kategóriu tvoria batohy na kolieskach s výsuvnou tyčou. K dispozícii je hlavná komora s vreckom pre notebook, jedno predné a dve bočné vrecká. Batoh môžete príležitostne preniesť na chrbte vďaka integrovaným ramenným popruhom a premyslenému prekrytiu koliesok, aby nebolo ušpinené oblečenie.

Rozmery: 47 x 33 x 20 cm
Hmotnosť: 1900 gramov
 


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

08.11.

Ako na vianočné darčeky

Píšu Vaše deti list Ježiškovi? Prinášame Vám malé zamyslenie nad najkrajšími sviatkami roka aj z inšpiráciu pre "Ježiška".

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226