Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Značka Belmil sa už pevne zapísala do povedomia zákazníkov a patrí k stáliciam medzi školskými taškami pre prváčikov. Obľúbenosť získala vďaka nízkej hmotnosti, dobre padnúcej a funkčnej konštrukcii aj výhodnej cene.
V tomto roku je v ponuke osvedčená aktovka 403-13, ale aj novinky: MiniFit, Comfy Pack a Trolley.

Všetky školské tašky Belmil sú podľa názvoslovia výrobcu tradične označované ako batohy, v prípade tašiek pre prváčikov sa však konštrukčne jedná o stabilné aktovky s pevným tvarom.

Pripravili sme pre vás prehľad jednotlivých radov:
 

Školský batoh 403-13

Táto rada je tradičným, overeným modelom pre prváčikov. Jedná sa o klasickú jednokomorovýú aktovku s plastovým dnom. Veľkostne vyhovuje aj menším deťom a poslúži im od 1. do 3. triedy. Predáva sa samostatne aľebo v sete s peračníkom a vreckom na prezúvky.

Rozmery: 36 x 32 x 19 cm (výška x šírka x hĺbka)
Váha: 900 g
 


Školský batoh Belmil MiniFit 405-33 NOVINKA

Moderne tvarovaná aktovka bola špeciálne skonštruovaná pre drobných prváčikov. Zodpovedá tomu predovšetkým jej šírka a hĺbka. Školská taška však spĺňa všetky potrebné parametre a odprevadí školákov až do 3. triedy. V ponuke je samostatne alebo v trojdielnom sete.

Rozmery: 36 x 28 x 17 cm (výška x šírka x hĺbka)
Váha: 900 g
 

Školský batoh Belmil Comfy Pack 405-11 NOVINKA

Ak hľadáte tzv. druhý batoh s pevným dnom, Comfy Pack môže byť zásahom do čierneho. Poslúži školákom v 4.-5. triede ZŠ, porastie s nimi vďaka posuvnému chrbtovému systému. Veľká komora zachová prehľadnosť v obsahu podobne ako aktovka. Jedno z bočných vreciek je navyše vybavené termomateriálom, aby uchovalo teplotu pitia vo fľaši. Zapínanie je magnetické, taška má hrudný popruh. Farebnosť a motívy už nie sú natoľko detské, túžba po originalite bude naplnená vymeniteľnými magnetickými ozdobami.

Rozmery: 40 x 29 x 20 cm (výška x šírka x hĺbka)
Váha: 1000 g


Trolley - školský batoh Belmil 338-45 na kolieskach NOVINKA

Špeciálnu kategóriu tvoria batohy na kolieskach s výsuvnou tyčou. K dispozícii je hlavná komora s vreckom pre notebook, jedno predné a dve bočné vrecká. Batoh môžete príležitostne preniesť na chrbte vďaka integrovaným ramenným popruhom a premyslenému prekrytiu koliesok, aby nebolo ušpinené oblečenie.

Rozmery: 47 x 33 x 20 cm
Hmotnosť: 1900 gramov
 


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

27.04.

Topgal 2018 - nová kolekcia študentských batohov

Tohtoročná kolekcia Topgal pre študentov je naozaj skvostná a farebne vydarená. Na potlači niektorých batohov zapracoval aj dvorný dizajnér firmy Topgal, pán Pauser.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226