Ars Una - nová kolekcia študentských batohov 2021

Ars Una vyrába nielen aktovky pre prváčikov a tašky s pevným dnom pre 1. stupeň, ale aj študentské modely, ktoré dobre sedia. Ponúka inovatívne strihy, praktické usporiadanie a každý rok prekvapí nápaditosťou motívov.

  
Prečo vybrať značku Arsuna?
 
  • Maďarská kvalitná značka za rozumnú cenu (výroba Čína),
  • výnimočný design pre študentov a pohodlné nosenie,
  • odolný, pevný materiál, všetky studentské modely majú hrudný pás,
  • percento reklamácií u Detskyeshop s.r.o. v roku 2019: len 0,64 %.


Čo doporučujeme pri výbere zohľadniť?
 
  • Ergonomický školský batoh nemá reflexné prvky, AU2, AU6 a AU5 mají drobný reflex na boku a na ramenných popruhoch, AU4, AU7 len na popruhoch.
TIPY!
  • Novo ponúkame designové termofľaše pre starších žiakov, obľúbené sú detské fľaše na pitie o objeme 350 ml, 475 ml, 500 ml i 650 ml, desiatové boxy, školské boxy a slohy, vrecká na prezúvky apod.
  • Chlapci nájdu motívy NASALamborghini.
 
  

Nové motívy Ergonomický školský batoh pre 2. stupeň a študentov

Výška: 45 cm, šírka: 30 cm, hĺbka: 20 cm, hmotnosť: 1000 g

Neprepracovanejší model zo všetkých študentských batohov od Ars Uny, má dobre vyztužené dno a k tomu i pohyblivé výztužné bočnice na suchý zips, má i najlepšie prepracované polstrovanie chrbta zo všetkých uvedených modelov. Ponúka i polstrovanú kapsu na notebook, čo u školských modelov v tejto cenovej kategórii nebýva zvykom, a dve uši - jedno polstrované a druhé malé na povesenie.


  

Nové motívy Študentský model AU2 a AU6

Model AU2: výška: 46 cm, hĺbka: 22 cm, šírka: 32 cm, hmotnosť: do 700 g
Model AU6: výška: 45 cm, hĺbka: 26 cm, šírka: 34 cm, hmotnosť: do 700 g

Veľmi ľahké modely, jednoduché strihy, AU2 má guľaté ramenné popruhy (hore do tvaru U) na rozdiel od AU6. Preto pri nasadení počítajte s tým, že model AU2 klesne viac, než je obvyklé (cca o 2-3 cm). Ergonomické spracovanie chrbta mizne, polstrovanie zostáva. Sú vhodné pre teenagerov. Vnútri nájdete i polstrované kapsičky na mobil a fleecovú kapsičku na okuliare. Majú malé reflexné plochy na popruhoch i na boku. 

 Nové motívy Študentský model AU4

Výška: 47 cm, šírka: 33 cm, hĺbka: 21 cm, hmotnosť: 1000 g

Vyšší model s atypicky riešenou zadnou kapsou, ktorá je celá polstrovaná a fleecová, pripravená na tablet či notebook. V jednoduchom organizéri sú tiež polstrované kapsičky na mobil či powebanku. Ramenné popruhy sú hore zaguľatené ako má AU2. Má vyztužený chrbát s menšou polstrovanou časťou. Vytkli by sme nevhodne našité ucho na prenášanie, presne kopíruje zaguľatený obrys ramenných popruhov a horšie sa s ním manipuluje.
 

Nové motívy Študentský model AU5

Výška: 49 cm, šírka: 33 cm, hĺbka: 23 cm, hmotnosť: 1000 g

Najvyšší model, strihom veľmi podobný ergonomickej taške pre 2. stupeň, vhodný pre strednú školu, chrbát je vyztužený, ale už bez ergonómie. Má pohodlné jedno ucho na prenášanie. Sú zachované malé reflexné prvky na boku a na popruhoch. Za nás má zdarilejší strih než AU4.
Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

27.05.

Školské aktovky Oxybag nová kolekcia 2022

Tohtoročné modely zaujmú novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá sedí lepšie na chrbte. Nechýbajú ani obľúbené licenčné motívy Frozen alebo Minecraft!

22.03.

Herlitz aktovky a batohy 2022

Ergonomicky skvele padnúce tašky predstavujeme v nových designoch pre rok 2022.

16.03.

Batohy coocazoo 2022

Školské batohy od cca 4., 5. triedy s dokonalým posuvným chrbtovým systémom. Pokiaľ chcete, aby Váš školák mal čo do ergonómie to najlepšie!

MenuX

InformaceX