Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Nafukovacie rukávniky Krtko

Kód produktu:890446541

Detské plávacie rukávniky s veselým motívom Krtka sa stanú neodmysliteľnou súčasťou vodných hier Vášho dieťaťa. Nafukovacie plávacie rukávniky s rozmermi 23 x 15 cm sú určené deťom od 3- 6 let (18 -30 kg), ktoré s plávaním ešte len začínajú, ale taktiež pre malých plavcov, ktorí s ich pomocou svoje plavecké schopnosti zdokonaľujú. Tieto plávacie rukávniky tak pomáhajú Vášmu dieťaťu začať s plávaním a zároveň zaisťujú bezpečnosť pri detských vodných hrách. Dokonalé technické spracovanie plávacích rukávnikov spolu s obľúbeným motívom tvoria z týchto rukávnikov bezpečnú a pre deti veľmi atraktívnu plávaciu pomôcku.
Výrobok  je vybavený bezpečnostnými ventilky, ktoré zabraňujú samovoľnému vyfuknutiu. pri vyfukovaniu ventilček stlačte. Neobsahuje ftaláty.

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
80 %
1 zákazník hodnotil
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

18.05.

Školské tašky Belmil v novej kolekcii 2020

Školské aktovky Belmil sú známe rôznorodosťou motívov, kvalitným prevedením a príjemnou cenou. Tohtoročné modely Vám zaručene vyrazia dych!

24.03.

Karanténa - učíme a hráme sa s deťmi doma

Ako zabaviť deti v domácej karanténe? Prichádzame s osvedčenými TIPMI, ako sa deti zabavia sami, ako si hrať spoločne a ako vám uľahčiť domáce vyučovanie.

20.03.

Stil 2020 - nová kolekcia školských batohov a školských aktoviek

Stil ako špecialista na školské aktovky pre prváčikov, žiadané študentské batohy a ďalšie školské potreby.

10.03.

Topgal 2020 - nová kolekcia školských batohov pre prváčikov

Najobľúbenejšia česká značka prichádza s dizajnovými novinkami, ktoré zaručene zaujmú svojou nápaditosťou, originalitou a nevšednými nápadmi.

MenuX

InformaceX