Zobraziť kategórie
Na krídlach

Na krídlach

Kód produktu:U365649
Výrobca:Mindok
Podľa veku od::10 rokov

Súvisiace produkty

V spoločenské hreNa krídlach budete predstavovať nadšených ornitológov, pozorovateľov vtáctva, bádateľov a zberateľov, snažiacich sa prilákať do svojej voliéry čo najúžasnejšie vtáčie exempláre. Voliéra zahŕňa tri rôzne biotopy a každý vták pomôže rozvinúť vašu vtáčiu zoo v určitej oblasti: zháňanie potravy, znášanie vajec a získavanie nových prírastkov do voliéry. Víťazom hry sa stane hráč, ktorému sa podarí získať najviac bodov. Body možno získať za zaujímavé vtáky v zbierke, plnením rôznych úloh vyhodnocovaných počas hry aj na jej konci, za znášku vajec, akumulovanú potravu a korisť.

Hra obsahuje:
1 pravidlá hry, 1 príloha, 1 pravidlá sólovej hry, 1 doska úloh, 1 plastová krabička na karty, 5 voliér hráčov, 1 model búdky s krmítkom, 1bodovací zápisník, 170 rôznych kariet vtákov, 26 kariet osobných úloh, 16 kariet pre sólovú hru , 75 vajec, 5 kociek potravy, 40 akčných kociek (po 8 v 5 farbách hráčov), 103 žetónov potravy piatich rôznych druhov, 8 doštičiek verejných úloh, 1 žetón začínajúceho hráča

Počet hráčov: 1-5
Odporúčaný vek: 10+
Jazyk: Čeština
Výrobca: Mindok

Alternatívny tovar

Mindok Sagrada
39,04 €
Skladom
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX