Zobraziť kategórie

Na krídlach

Kód produktu:U365649
Výrobca:Mindok
Podľa veku od::10 rokov

Súvisiace produkty

Alternatívny tovar

Mindok Sagrada
40,53 €
Vyprodáno
V hre Na krídlach budete predstavovať nadšených ornitológov, pozorovateľov vtáctva, bádateľov a zberateľov, snažiacich sa prilákať do svojej voliéry čo najúžasnejšie vtáčie exempláre. Voliéra zahŕňa tri rôzne biotopy a každý vták pomôže rozvinúť vašu vtáčiu zoo v určitej oblasti: zháňanie potravy, znášanie vajec a získavanie nových prírastkov do voliéry. Víťazom hry sa stane hráč, ktorému sa podarí získať najviac bodov. Body možno získať za zaujímavé vtáky v zbierke, plnením rôznych úloh vyhodnocovaných počas hry aj na jej konci, za znášku vajec, akumulovanú potravu a korisť.

Hra obsahuje:
1 pravidlá hry, 1 príloha, 1 pravidlá sólovej hry, 1 doska úloh, 1 plastová krabička na karty, 5 voliér hráčov, 1 model búdky s krmítkom, 1bodovací zápisník, 170 rôznych kariet vtákov, 26 kariet osobných úloh, 16 kariet pre sólovú hru , 75 vajec, 5 kociek potravy, 40 akčných kociek (po 8 v 5 farbách hráčov), 103 žetónov potravy piatich rôznych druhov, 8 doštičiek verejných úloh, 1 žetón začínajúceho hráča

Počet hráčov: 1-5
Odporúčaný vek: 10+
Jazyk: Čeština
Výrobca: Mindok
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX