Zobraziť kategórie
Mindok Memoarrr!

Mindok Memoarrr!

Kód produktu:5563076
Výrobca:Mindok
Podľa veku od::5 rokov
Pridaj sa k zvieratkám na pirátskej výprave za pokladom na opustenom ostrove s Memoarrr! Môžeš sa spoľahnúť na svoju pamäť a trochu šťastia.

Memo....arrr! Znova sa otočila nesprávna karta!

V pamäťovej kombinačnej hre Memoarrr! sa 2 až 4 hráči budú musieť naučiť mať v hlave správne veci a nerozčuľovať sa, keď im šťastie nepraje. Len tak sa im podarí uniknúť z ostrova kapitána Zlatej rybky pred záplavou sopečnej lávy, najlepšie ešte s vreckami plnými mamonu.

Hráči budú postupne odhaľovať miesta spojené buď obrázkom zvieraťa, alebo krajiny z predchádzajúceho ťahu. Ak niekto odhalí miesto, ktoré nemá nič spoločné s predchádzajúcim, vypadáva z kola. Posledný zostávajúci pirát v kole si potom vyberie jeden z cenných pokladov, ktoré sú k dispozícii. Všetky odhalené lokácie sa potom otočia a hra sa začína od začiatku. Keďže sa pozície na kartách počas hry nemenia, hráči budú mať k dispozícii čoraz viac informácií, čo im umožní objavovať nové súvislosti. Niekedy sa však pri hľadaní pokladu môže oplatiť spoľahnúť aj na trochu šťastia.

Pokročilejší hráči môžu hrať variant, v ktorom má každé zviera ešte svoju vlastnú špeciálnu akciu, ktorá sa spustí po prepojení ich umiestnení. Vďaka tomu je kartová hra Memoarr! ešte napínavejšia a zábavnejšia.

Hra obsahuje: 40 veľkých kariet, české a slovenské pravidlá hry

Obtiažnosť: ľahká
Počet hráčov: 2-4
Vek: 5+
Herný čas: 15 min
Jazyk pravidiel: čeština, slovenčina

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX