Zobraziť kategórie
Mindok Kronika zločinu

Mindok Kronika zločinu

Kód produktu:U339339
Výrobca:Mindok
Podľa veku od::14 rokov
Materiál:Papier
Kronika zločinu je kooperatívny detektívna hra, ktorá sa odohráva v uliciach súčasného Londýna. Ste súčasťou tímu detektívov, na ktorý čaká na vyriešenie celkom päť prípadov zahŕňajúcich krádeže, vlámania aj vraždy. Neoddeliteľnou súčasťou hry je mobilné aplikácie.

Kronika zločinu využíva unikátnu technológiu Scan & Play, ktorá prepája zážitok z doskové hry s hrou digitálne. Všetky prípady budete riešiť s rovnakou sadou herného materiálu. Budete vypočúvať podozrivé, zbierať dôkazový materiál, povolávať expertov a predovšetkým usvedčovať zločincov - to všetko samozrejme v časovom limite.

Systém Scan & Play je založený na kartách postáv, miest a predmetov, ktoré sú opatrené QR kódy. Tie hráči postupne skenujú do aplikácie a zaisťujú si tak potrebné informácie k prípadu. Preskúmanie každého dôkazného materiálu stojí čas, a tak je len na hráčoch, koľkých kartami sa rozhodnú zaoberať.

Potrebujú Ak hráči nejaké doplňujúce informácie, môžu zavolať niektorému zo špecialistov. K dispozícii sú im lekári, IT špeciality, kriminológovia či analytici.

Akonáhle budete mať pocit, že je vám obraz zločinu jasný, odoberiete sa do Scotland Yardu, kde budete musieť zodpovedať sériu doplňujúcich otázok. Vaše odpovede určí, ako úspešne ste si pri vyšetrovaní viedli.

Hra obsahuje:

nástenku
17 dosiek lokácií
4 karty špeciality
55 kariet postáv
52 kariet dôkazov a špeciálnych predmetov
hra vyžaduje inštaláciu voľne dostupné aplikácie

Obsahuje pravidlá hry v češtine.

Počet hráčov: 1-4
Vek hráčov: 14 rokov
Doba hrania: 60-90 min

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX