Zobraziť kategórie
Matějovský Perina Aloe Vera Thermo

Matějovský Perina Aloe Vera Thermo

Guma
darček ZADARMO
Kód produktu:812609
Výrobca:Matějovský

Celoročné paplóny Aloe Vera s gramážou 500 g / m2 (u detských rozmerov 300 g / m2) sú vyrobené pre zdravý a mimoriadne pohodlný spánok. Vďaka veľmi jemnej náplni kvalitného dutého vlákna s prímesou Aloe Vera je prikrývka krásne poddajná, ľahká a pritom hrejivá. Praktické prešitie v celej ploche prikrývky zaisťuje lepšiu stabilitu výplne. Blahodárne účinky Aloe Vera sú známe už od pradávna. Výťažky z aloe v podobe mikročastíc, ktoré sa postupne uvoľňujú z poťahu i náplne, pôsobia pozitívne na pokožku a prehlbujú relaxáciu počas spánku.

Prirodzená antibakteriálna schopnosť a čisto prírodný pôvod aktívnych látok zaručujú vhodné podmienky aj pre alergikov, astmatikov a jedinca s citlivou pokožkou.

Plocha: hebká látka z brúseného mikrovlákna (100% polyester) s nápismi ALOE VERA a ozdobnou svetlo zelenou paspulou Plnka: nadýchané duté vlákna (100% polyester) s prímesou Aloe Vera.

Údržba: prateľné na 40 ° C

Rozmer: 140x200

Výrobca: Matějovský

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX