Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Hravá logopedie

Kód produktu:T613404
Podľa veku od::4 roky

Bohatě ilustrovaná kniha, která je určena dětem předškolního a mladšího školního věku, jež mají potíže s výslovností problematických hlásek, a jejich rodičům, pedagogům a logopedům. „Hravá logopedie“ obsahuje spoustu zábavných a hravých cvičení, ke kterým děti jistě přilákají veselé ilustrace.

Najdete v ní metodické návody ke správnému vyvození artikulačně náročnějších hlásek (L, C, S, Z, Č, Š, Ž, CSZ, ČŠŽ, ŤĎŇ, R, Ř), obrázky a texty k procvičování, omalovánky a přílohy, jejichž součást tvoří pexeso, loto, stolní deskové a jiné hry k rozvíjení sluchového vnímání hlásek. Při plnění zábavných úkolů si děti procvičí nejen správnou výslovnost hlásek, ale také slovní zásobu, schopnost souvislého vyjadřování, sluchové vnímání hlásek, zrakové vnímání, paměť, logické myšlení atd.

Při práci s knihou je důležitá aktivní spolupráce dospělých a dětí. Dětem musí být srozumitelně vysvětleno zadání úkolu a poskytnut dostatek času na seznamování s obrázky a úkoly. Současně s touto hravou knihou dětem podejte také tužku a pastelky, neboť je budou při plnění některých úkolů potřebovat.


Autor: Ivana Novotná, Ilustrace: Aleš Čuma
Počet stran: 64
Vazba: brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová)
Doporučený věk: 4+

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

20.03.

Jarné tvorenie

Vytvorte si s deťmi jarné a veľkonočné dekorácie, ktoré ozdobia Váš dom a deti zabavia.

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

MenuX

InformaceX