Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Hračky: traktory, bagre, Tatrovky ... pre deti

Každý predsa pozná Tatru a Zetor! S Tatrovkami sa doma aj vonku preháňalo niekoľko generácií detí, ale aj dospelých. Aj my máme jednu doma. Tí menší si do nej sadnú a tí starší ju ťahajú. Alebo radšej nakladáte piesok, kamene či betón? Ak sú medzi nami  nadšenci traktorov či bagrov máme aj vám čo ponúknuť. Traktory všetkých druhov s návesom či prívesom, s radlicou i nakladačom.

Čím by si chcel byť keď vyrastieš? Hasičom! Smetiarom! Počujeme to neustále v škôlkach aj školách. Proto sme pridali do ponuky práve smetiarske a hasičské autá s plnou výbavou.

Myslíme tiež na dievčatá. Ružové auto na prepravu koní s figúrkami nadchne každé malé dievčatko, ktoré túži žiť na farme.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 7Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX