Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Guma, strúhatko

Guma sa nájde v každej domácnosti a v každom školskom peračníku. Pretože je malá, ľahko sa stráca a tak je lepšie mať v zásobe niekoľko kúskov :-) U nás nájdete kvalitné značky Kores, Keypad, Faber-Castell, Milan, Maped či Koh i noor (Koh-i-noor). Ponúkame plastickú gumu (tvárlivú gumu), ktorá je vhodná na suché pastelové kriedy a uhol na kreslenie.
Bez strúhatka na ceruzky sa skrátka nedá písať, kresliť ani rysovať. V našej ponuke nájdete elektrické strúhatko na ceruzky aj radu malých do peračníka. My fandíme typom so zásobníkom. Nebudete mať doma na koberci piliny z ceruziek a deti zvyšky v školských batohoch.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 4Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX