Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie
Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

CD Neuveriteľné príhody žiakov Kopyta a Mňouka (2CD)

Kód produktu:T962546

Slávna kniha Miloslava Švandrlíka Neuveriteľné príhody žiakov Kopyta a Mňouka vznikala pôvodne ako príbehy na pokračovanie pre detský časopis s ilustráciami Jiřího Wintera-Neprakta. Od konca šesťdesiatych rokov napísal spisovateľ Švandrlík stovku humorných príbehov o nerozlučnej dvojici žiakov Kopyta a Mňouka, ktoré vyšli niekoľkokrát knižne. Svieže, vtipné a napínavé čítanie slávilo úspechy u celej jednej generácie školskej mládeže. Nové knižné vydanie v minulom roku sa stretlo s nebývalým záujmom súčasných čitateľov a kniha patrí k najpredávanejším titulom uplynulých mesiacov. Dvojica hercov, Pavel Liška a Tomáš Matonoha, svojimi hlasmi oživili postavy Kopyta a Mňouka na zvukovej nahrávke v českom jazyku. 2CD s výberom tých najlepších príhod vzniklo v réžii Františka Špergra.

CD1:
1. Kluk z Prahy
2. Fantastický objev
3. Filmové hvězdy
4. The Turkey - Cocks

CD2:
1. Obětavý zásah
2. Svedená a opuštěná
3. Přepadení malíře Neprakty
4. Objevení filmového komika
5. Jak dělat dobré skutky

celkový čas: 02:25:44

Dátum vydania:10.03.2008

Dotaz na predajcu

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

09.01.

Nové študentské batohy Walker 2019

Walker Schneiders - výrobca s viac ako päťdesiatročnou tradíciou vo výrobe školských a študentských batohov - predstavuje tohtoročnú kolekciu.

08.11.

Ako na vianočné darčeky

Píšu Vaše deti list Ježiškovi? Prinášame Vám malé zamyslenie nad najkrajšími sviatkami roka aj z inšpiráciu pre "Ježiška".

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226