Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie
Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

CD Neuveriteľné príhody žiakov Kopyta a Mňouka (2CD)

Kód produktu:T962546

Slávna kniha Miloslava Švandrlíka Neuveriteľné príhody žiakov Kopyta a Mňouka vznikala pôvodne ako príbehy na pokračovanie pre detský časopis s ilustráciami Jiřího Wintera-Neprakta. Od konca šesťdesiatych rokov napísal spisovateľ Švandrlík stovku humorných príbehov o nerozlučnej dvojici žiakov Kopyta a Mňouka, ktoré vyšli niekoľkokrát knižne. Svieže, vtipné a napínavé čítanie slávilo úspechy u celej jednej generácie školskej mládeže. Nové knižné vydanie v minulom roku sa stretlo s nebývalým záujmom súčasných čitateľov a kniha patrí k najpredávanejším titulom uplynulých mesiacov. Dvojica hercov, Pavel Liška a Tomáš Matonoha, svojimi hlasmi oživili postavy Kopyta a Mňouka na zvukovej nahrávke v českom jazyku. 2CD s výberom tých najlepších príhod vzniklo v réžii Františka Špergra.

CD1:
1. Kluk z Prahy
2. Fantastický objev
3. Filmové hvězdy
4. The Turkey - Cocks

CD2:
1. Obětavý zásah
2. Svedená a opuštěná
3. Přepadení malíře Neprakty
4. Objevení filmového komika
5. Jak dělat dobré skutky

celkový čas: 02:25:44

Dátum vydania:10.03.2008

Dotaz na predajcu

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

08.11.

Ako na vianočné darčeky

Píšu Vaše deti list Ježiškovi? Prinášame Vám malé zamyslenie nad najkrajšími sviatkami roka aj z inšpiráciu pre "Ježiška".

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226