Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Alexander Pamäť 3D

Alexander Pamäť 3D

Kód produktu:29000524
Výrobca:Alexander
Podľa veku od::6 rokov
Materiál:Papier
Hra od 5 rokov pre 2 - 5 hráčov je skvelým tréningom postrehu a pamäti, ďalej učí farby a priestorovú predstavivosť, ktorá je dôležitá pre správne vnímanie okolitého prostredia. Jedná sa o skvelú zábavu nielen pre deti ale aj pre celú rodinu.Náučno - pamäťová hra. Úlohou hráča je spamäti poskladať kocky do priestoru, podľa vzoru na karte, ktorú si vytiahne z balíčka. Čas na položenie odmeriavajú presýpacie hodiny. Ten, kto najrýchlejšie uloží kocky podľa zapamatovaného vzoru, získava žetón. Vyhráva ten hráč, ktorý má na konci hry najviac žetónov.Zapamätať si priestorový farebný vzor, ??ale nemusí byť vôbec ľahké.Sami si môžete nastaviť stupeň obtiažnosti pomocou kariet, ktoré ku hre vyberiete. Dajú sa totiž rozdeliť podľa náročnosti, podľa počtu vyobrazených kociek.Na meranie času pre jedno kolo môžete využiť presýpacie hodiny. Tie môžete vynechať, ak sa hry zúčastňujú mladší hráči a uľahčiť im tak hru.Veľkosť kociek je 1,8 cmZ RECENZIA DOSKOVÉ HRY.COM:.... Pamäť 3D je jednoduchou hrou, ktorá sa zameriava predovšetkým na pamätania priestorových vzorov, ako napovedá aj jej názov. S tým sa spája aj jednoduchý herný princíp, ktorý sa nemusíte nejako zložito učiť. Je jasný od prvej chvíle, kedy sa na hru pozriete a sám z vyplýva z kariet.Balenie obsahuje: farebné kocky v 5 farbách- 25 ks, karty vzorov - 55 ks, presýpacie hodiny - 1 ks, žetóny - 100 ks, český a slovenský návod ku hrebeňová 1ks

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

22.03.

Herlitz aktovky a batohy 2022

Ergonomicky skvele padnúce tašky predstavujeme v nových designoch pre rok 2022.

16.03.

Batohy coocazoo 2022

Školské batohy od cca 4., 5. triedy s dokonalým posuvným chrbtovým systémom. Pokiaľ chcete, aby Váš školák mal čo do ergonómie to najlepšie!

30.11.

TIPY NA DARČEKY pre deti - stolové hry

Radi hráme s deťmi stolné hry. Rozvíjame tak ich logické myslenie, strategické schopnosti i predstavivosť. Ponorte sa s nami do sveta kúziel, detektívok a dinosaurov.

01.09.

Ars Una - nová kolekcia študentských batohov 2021

Maďarská značka, ktorá zaujme originálnou grafikou, praktickými strihmi, kvalitou prevedenia a príjemnou cenou.

MenuX

InformaceX