Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Alexander Pamäť 3D

Alexander Pamäť 3D

Kód produktu:29000524
Výrobca:Alexander
Podľa veku od::6 rokov
Materiál:Papier
Hra od 5 rokov pre 2 - 5 hráčov je skvelým tréningom postrehu a pamäti, ďalej učí farby a priestorovú predstavivosť, ktorá je dôležitá pre správne vnímanie okolitého prostredia. Jedná sa o skvelú zábavu nielen pre deti ale aj pre celú rodinu.Náučno - pamäťová hra. Úlohou hráča je spamäti poskladať kocky do priestoru, podľa vzoru na karte, ktorú si vytiahne z balíčka. Čas na položenie odmeriavajú presýpacie hodiny. Ten, kto najrýchlejšie uloží kocky podľa zapamatovaného vzoru, získava žetón. Vyhráva ten hráč, ktorý má na konci hry najviac žetónov.Zapamätať si priestorový farebný vzor, ??ale nemusí byť vôbec ľahké.Sami si môžete nastaviť stupeň obtiažnosti pomocou kariet, ktoré ku hre vyberiete. Dajú sa totiž rozdeliť podľa náročnosti, podľa počtu vyobrazených kociek.Na meranie času pre jedno kolo môžete využiť presýpacie hodiny. Tie môžete vynechať, ak sa hry zúčastňujú mladší hráči a uľahčiť im tak hru.Veľkosť kociek je 1,8 cmZ RECENZIA DOSKOVÉ HRY.COM:.... Pamäť 3D je jednoduchou hrou, ktorá sa zameriava predovšetkým na pamätania priestorových vzorov, ako napovedá aj jej názov. S tým sa spája aj jednoduchý herný princíp, ktorý sa nemusíte nejako zložito učiť. Je jasný od prvej chvíle, kedy sa na hru pozriete a sám z vyplýva z kariet.Balenie obsahuje: farebné kocky v 5 farbách- 25 ks, karty vzorov - 55 ks, presýpacie hodiny - 1 ks, žetóny - 100 ks, český a slovenský návod ku hrebeňová 1ks

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

27.05.

Školské aktovky Oxybag nová kolekcia 2022

Tohtoročné modely zaujmú novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá sedí lepšie na chrbte. Nechýbajú ani obľúbené licenčné motívy Frozen alebo Minecraft!

MenuX

InformaceX