Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! USA (Ticket To Ride)

ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! USA (Ticket To Ride)

Kód produktu:DOW722801
Výrobca:ADC Blackfire
Podľa veku od::8 rokov

Stará klasika v novom šate!

Je 2. októbra 1900 - 28 rokov odo dňa, keď známy londýnsky čudák Phileas Fogg prijal a následne vyhral stávku o 20 000 libier. Dokázal totiž obísť svet za 80 dní. Teraz, na začiatku nového storočia, nadišiel čas pre novú veľkolepú cestu. Starí priatelia z univerzity sa zišli, aby oslávili pamiatku Foggovej neuveriteľnej cesty, predložili návrh na novú expedíciu a novú stávku: len za 7 dní precestovať železnicou Severnú Ameriku!
Populárna vláčiková hra prichádza po rokoch s novým názvom, v samotnej hre sa zmeny neudiali. Každý hráč ovláda vlastnú sieť tratí. V hre sa snažíte vybudovať čo najrozsiahlejšiu železničnú sieť medzi mestami, ktoré ste si na začiatku alebo počas hry vylosovali z kariet železničných tratí. Získavate body za vybudovanie tratí medzi jednotlivými mestami. Čím dlhšiu trať vybudujete, tým viac bodov získate. Na hernom pláne sú niektoré mestá spojené jednou alebo dvomi spojnicami dlhými 1 - 6 políčok. Niektoré spojnice sú šedé (neutrálne), iné majú jednu z 8 farieb. Každá trať prináša vlastníkovi body. Čím je dlhšia, tým viac bodov pre železničného magnáta. Body môžete získať aj pomocou cestovných lístkov. Každý hráč začína s dvomi lístkami a v priebehu hry môže získať ďalšie. Na nich sú vždy uvedené dve mestá, ktoré treba spojiť a body, ktoré za trať získate. Počas celej hry sa hráči snažia tajiť plány pred ostatnými a využiť získané prostriedky k obsadeniu tratí.

Obsah balenia:

  • 1 herný plán
  • 240 farebných vagónov
  • 110 kariet vagónov
  • 30 kariet cieľových staníc
  • 1 karta so stručným prehľadom
  • 5 drevených bodovacích žetónov
  • pravidlá v českom a slovenskom jazyku

Vek: 8+
Dĺžka hry: 30-60 minút
Počet hráčov: 2-5
Výrobca: Days of wonder

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX