Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie

Walker Schneiders - kolekcia školských batohov 2018

Školské batohy Walker sú medzi študentmi obľúbené vďaka funkčnosti a nevšedným motívom rovnako ako vysokej kvalite prevedenia.

Tohtoročnú kolekciu možno rozdeliť na klasické dvojkomorové školské batohy modelovej rady Snatch a Fame. Sú vhodné pre študentov od 4. triedy ZŠ. Tu potreba vziať do úvahy výšku dieťaťa, v prípade nižšieho vzrastu bude vhodný až od 5. alebo 6. triedy.
Modelová rada Wizzard ponúka veľmi objemný (33 l) batoh pevného tvaru so spevneným dnom, vďaka ktorému je batoh samostojný. Je vhodný pre žiakov na druhom stupni ZŠ a študentov. Batoh okrem ďalších vychytávok ponúka aj USB port vrátane šnúry. USB port slúži k dobíjaniu mobilného telefónu. Pre plnú funkčnosť USB portu je nutné dokúpiť power banku.
 


Ku všetkým modelovým radám nájdete v ponuke aj študentské peračníky v rovnakom motíve.Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

08.11.

Ako na vianočné darčeky

Píšu Vaše deti list Ježiškovi? Prinášame Vám malé zamyslenie nad najkrajšími sviatkami roka aj z inšpiráciu pre "Ježiška".

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226