Učenie nie je mučenie

Polrok sa neúprosne blíži a školáci sa snažia získať posledné dobré známky. Prevcičiť si školské znalosti môže byť zábava. Ukážeme Vám pár tipov na knižky, vzdelávacie hry a ďalšie pomôcky, ktoré školákom uľahčia učenie.
 

Pre prváčikov

Slovenský jazyk môžete precvičiť s pracovným zošitom Pravopisné cvičenia 1. roč. ZŠ. Obsahuje hravé cvičenia a úlohy zamerané na precvičovanie písania jednotlivých písmen abecedy a slov. Ak potrebujete natrénovať písanie jednotlivých písmeniek abecedy, odporúčame stierateľný zošit Píšeme si abecedu, ktorý môžete používať stále dokola. V pracovnom zošite pani Písmenkovej nájdete hravé tajničky, hádanky, číselné obrázky, komiks a maľovanky.Precvičovanie matematiky spríjemní elektronická hra Voltík Sčítanie a odčítanie. Hra obsahuje 320 príkladov na sčítanie a odčítanie do 20. Ďalšie príklady na sčítanie, odčítanie i porovnávanie čísel nájdete v pracovnom zošite Počítajme hravo. 

Pre deti 2. - 5. triedy ZŠ

Albi Kúzelné čítanie ponúka veľa knižiek, ktoré uľahčia učenie. Pomocou ceruzky sa deti dozvedia všetky základné informácie aj zaujímavosti o danej téme. Nechýbajú ani kvízy, ktoré preveria novo získané znalosti.
Potrénovať mozog môžete aj s logickými a vzdelávacími doskovými hrami alebo skúste hlavolamovú hru pre jedného hráča IQ fit.Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX