Stil - kolekcia 2016 naskladnená!

Firma Stil ponúka výber školských tašiek od prvej triedy až po študentov. Nová kolekcia prináša vydarené grafické spracovanie. Aktovky sú ponúkané samostatne alebo v setoch s peračníkom a vakom na prezúvky. V rovnakých vzoroch môžete zakúpiť aj ďalšie školské potreby: dosky na zošity, číslice a písmená, boxy na desiatu, kufríky na výtvarné potreby, zástery na maľovanie, denníčky ...

Predstavíme vám jednotlivé rady:

 

Školské anatomické batohy


Pod týmto označením výrobcu sa skrývajú klasické aktovky s jednou hlavnou komorou, ktorú kryje pevná klopa. Doplnené sú pohyblivou prepážkou a vreckami vpredu a na bokoch. Stabilitu aktovky zabezpečuje okrem jej pevnej konštrukcie aj plastové dno chrániace ju zároveň proti vlhkosti a špine. Dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy a integrovaný hrudný popruh umožňujú správne nastavenie aktovky na chrbte, nechýbajú početné reflexné prvky.
 

Študentské batohy
 
Stil vsádza na nadčasové osvedčené vzory, napr. kvetinové, športové alebo grafické. Batohy sú trojkomorové, s veľkou prednou kapsou a tiež bočnými napr. na fľašu s pitím. Tašky sú odľahčené, konštrukcia je tak jednoduchšia a cena nižšia.

Školské batohy
V dopredaji sú ľahké školské tašky (konštrukciou opäť aktovky) s chrbtom z polyuretánovej peny. Výrobcom konštrukcie je firma EMIPO, dizajn je ale plne od firmy Stil a korešponduje s doplnkovým sortimentom školských potrieb.
Aktovka ponúka jednu hlavnú komoru, jednu veľkú prednú kapsu a dve bočné. Ramenné popruhy sú dĺžkovo nastaviteľné, reflexné prvky zaisťujú bezpečnosť.

Ďalej sú v dopredaji za výhodnú cenu školské anatomické batohy z minuloročnej kolekcie. Od novej kolekcie sa líšia veľkosťou a vypracovaním tašky.
 


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX