Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Chcete vedieť čo je dnes IN? Mať niečo praktické alebo sa len odlišovať od iných? Možno ste ani nevedeli, že niektoré písacie a školské potreby existujú.
Radi Vám ich predstavíme :-)

Čo tak zvýrazňovač so zmizíkom?  Poznáte? Z jednej strany používate klasickým spôsobom zlatý zvýrazňovač, z druhej strany zmizkujete.

Veľmi praktické flexibilné pravítka. Tieto môžete maximálne stratiť, ale zlomiť určite nie! Vďaka tomu majú oveľa dlhšiu životnosť.


Gumovacie perá Pilot poznáte. Viete, že sú aj iné značky, ktoré nebude mať možno polovica triedy a nebude tak dochádzať k zámenám. Sú aj jednorazové, ale aj s vymeniteľnou tuhou, ktorú je možné zakúpiť zvlášť. Dokonca sú aj silnejšie perá Herlitz a Pelikán s troma plôškami pre ľahší úchop aj tých, čo sa to ešte len učia, a to v 3 farbách.

Zdá sa Vám, že kelímok na vodu zaberie veľa miesta? Tak si kúpte skladací.

Vedeli ste, že KORES, ktorý vyrába v Českej Republike, má novo aj EKO lepiacu tyčinku? Tá je zo 60 % z obnoviteľných zdrojov. 

Už sa Vám niekedy stalo, že ste sa pichli o krúžidlo alebo ste si prepichli peračník? S Týmto kružidlom s ochranou ihly a patentovaným systémom zaistenia ramien v požadovanej polohe sa Vám to už nepodarí! Ihlu totiž „zatvoríte“ do ochranného plastového krytu.


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

27.05.

Školské aktovky Oxybag nová kolekcia 2022

Tohtoročné modely zaujmú novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá sedí lepšie na chrbte. Nechýbajú ani obľúbené licenčné motívy Frozen alebo Minecraft!

MenuX

InformaceX