Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Chcete vedieť čo je dnes IN? Mať niečo praktické alebo sa len odlišovať od iných? Možno ste ani nevedeli, že niektoré písacie a školské potreby existujú.
Radi Vám ich predstavíme :-)

Čo tak zvýrazňovač so zmizíkom?  Poznáte? Z jednej strany používate klasickým spôsobom zlatý zvýrazňovač, z druhej strany zmizkujete.

Veľmi praktické flexibilné pravítka. Tieto môžete maximálne stratiť, ale zlomiť určite nie! Vďaka tomu majú oveľa dlhšiu životnosť.


Gumovacie perá Pilot poznáte. Viete, že sú aj iné značky, ktoré nebude mať možno polovica triedy a nebude tak dochádzať k zámenám. Sú aj jednorazové, ale aj s vymeniteľnou tuhou, ktorú je možné zakúpiť zvlášť. Dokonca sú aj silnejšie perá Herlitz a Pelikán s troma plôškami pre ľahší úchop aj tých, čo sa to ešte len učia, a to v 3 farbách.

Zdá sa Vám, že kelímok na vodu zaberie veľa miesta? Tak si kúpte skladací.

Vedeli ste, že KORES, ktorý vyrába v Českej Republike, má novo aj EKO lepiacu tyčinku? Tá je zo 60 % z obnoviteľných zdrojov. 

Už sa Vám niekedy stalo, že ste sa pichli o krúžidlo alebo ste si prepichli peračník? S Týmto kružidlom s ochranou ihly a patentovaným systémom zaistenia ramien v požadovanej polohe sa Vám to už nepodarí! Ihlu totiž „zatvoríte“ do ochranného plastového krytu.


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX