Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Školské aktovky Hama, Step by Step či Baggymax sú už pevne zapísané do podvedomia mamičiek, súdiac podľa ich predajnosti aj otázok pri osobnom predaji. Sú to nemecké značky známe svojou vysokou kvalitou, ktoré podporujú zdravý rast chrbta detí a zaručujú pohodlie pri nosení.

Značka Step by Step je spojená síce s vyššou cenou, ale aktovky tejto značky prežijú naozaj všetko. Sú šité z vysoko kvalitného materiálu, nemecká precíznosť spracovanie je viditeľná na prvý pohľad, aktovky majú dvojitú impregnáciu, magnetický zámok Fidlock a pracky YYK. Keď k tomu pridáme dokonale prepracovanú ergonómiu a dokonalé polstrovanie chrbta vyvinuté špeciálne pre každodenné nosenie na detskom chrbte, dostaneme skutočnú VIP aktovku. Preto školské aktovky Step by Step získali nemeckú známku kvality AGR, ktorá sa zameriava na spotrebný tovar z pohľadu zdravia chrbta a chrbtice.

Ale nie všetky modely sú vo vyššej cenovej kategórii. Školské aktovky Hama pre prváčikov boli špeciálne vyvinuté pre trh strednej a východnej Európy tak, aby mohli cenovo konkurovať miestnym trhom a boli prístupnejšie pre širokú verejnosť. Zároveň je však zachovaná vysoká kvalita prevedenia aktoviek a ergonomická konštrukcia chrbta.
 

Školské aktovky Hama pre prváčikov

Nové modely 2019, priaznivá cena, termo vrecko na desiatu
Váha 980 g, pre štandardne veľké i drobnejších prváčikov, 1.- 2. trieda

Doporučujeme od výšky 116 cm.

Školská aktovka Hama je jednoduchá samostatná aktovka s jednou prehľadnou komorou a s vnútornou kapsičkou na drobné, kľúče či mobil. Aktovka má jedna prehľadnú komorou a vnútornú kapsičku na drobné, kľúče či mobil a ďalší predelený priestor napr. pre krabičku na desiatu v izolovanom vrecku. Na prednej strane je malé vrecko na drobnosti so zvislým zipsom.. Novo majú aktovky doťahovacie pásky umiestnené v hornej časti popruhov, dôležité pre dokonalé priľnutie aktovky k chrbtu. Chválime priestranné bočné vrecká na gumu na fľašu s pitím. Aktovky majú tiež výškovo nastaviteľný hrudný popruh a zámok s odrazkou. Dá sa prikúpiť peračník v rovnakom dizajne. 

Školské aktovky Baggymax

Nové modely 2019, najľahšia aktovka na trhu, cenovo efektívna varianta
Váha: 650 a 900 g, pre menšie a drobné deti, 1.- 2. trieda

Doporučujeme od výšky 114 cm.

Školské aktovky Baggymax skvele padnú malým prváčikom. V ponuke máme školskú aktovku Baggymax Fabby s hmotnosťou 900 g a ultraľahkú aktovku Baggymax TRIKKY s 650 g. Predávame ich v sete s vybaveným peračníkom s kvalitnými trojhrannými pastelkami Eberhard Faber a so sáčkom na prezúvky. Treťou variantou je školský batoh na kolieskach Baggymax Trolley.
 

Čím sa líšia Fabbyny a Trikkyny?

Školské aktovky Baggymax TRIKKY s 650 g sú maximálne odľahčené aktovky batohového typu s mäkkou konštrukciou ako batoh vrátane mäkkej klopy, tzn. bočná aj predná stena batohu a klopa nie sú pevne vystužené. Vnútorná hlavná komora sa sťahuje pomocou zdrhovadla, klopou so zámkom sa potom komora rovnako ako u bežných aktoviek uzavrie. Sú prispôsobené tým najdrobnejším deťom, ako váhou, tak celkovou konštrukciou.


Školské aktovky Baggymax Fabby sú klasické aktovky s pevnou klopou a pevnými bočnými stranami s rovnakým vnútorným členením a rovnakými doplnkami ako majú aktovky TRIKKY.

A čo majú ďalej spoločného Fabbyny a Trikkyny?

Opäť vyzdvihujeme priestranné bočné vrecká na gumu, ktoré umožňujú jednoduché umiestnenie fľaše na pitie i deťom s horšou motorikou. Aj napriek tomu, že nemajú doťahovacie pásky u ramenných popruhov, pekne sedia všetkým malým deťom vďaka prepracovanej konštrukcii.
 

Školské aktovky Step by Step

Nové modely 2019, nové vychytávky, najvyššia kvalita spracovania, AGR certifikácia
Váha 990 g a 1200 g, modely pre menšie i väčšie deti, 1.- 4. trieda


Prémiová značka školských aktoviek Step by Step s najvyššou kvalitou použitých materiálov a úrovňou spracovania. Reflexné prvky sú od značky Oralia, pracky u hrudného popruhu od japonského výrobcu YKK a v neposlednom rade magnetické zatváranie Fidlock. Všetky aktovky majú dokonalú stabilitu a umožňujú tak deťom jednoduchú a rýchlu manipuláciu so školskými potrebami.

Tieto školské aktovky ponúkame v sete s vybaveným peračníkom, okrúhlym púzdrom, vreckom na prezúvky a peňaženkou, a to v modelových radoch Step by Step Touch, Touch2, Space, v odľahčenej verzii Cloud a vo variante Flash s blikačkou. Naviac pridávame ako darček pero Stabilo.
    

Školská aktovka Step by Step (Touch)

Odporúčame pre dobre stavané deti od výšky 125 cm, aktovka má 1200 g.

Jedná sa o základný model v prvotriednej nemeckej kvalite, ktorý sa úplne vyrovná novšiemu modelu Touch2. Nemá síce magnetický zámok Fidlock, ale aj napriek tomu na prvý pohľad bežný zámok s odrazkou funguje spoľahlivo a umožňuje školákom rýchlu manipuláciu s aktovkou.

   
Školská aktovka Step by Step Touch2

Odporúčame pre dobre stavané deti od výšky 125 cm, aktovka má 1200 g.

Vylepšená verzia aktoviek Step by Step má magnetické zapínanie Fidlock pre ľahkú manipuláciu s aktovkou. Školák dokáže rozopnúť aktovku pomocou jednej ruky. Zatvárať ju nemusí, pri spustení klopy sa magnetické zatváranie zaklapne samo.

   
Školská aktovka Hama Space

Odporúčame aj pre drobnejšie deti od výšky 116 cm, aktovka má 1200 g.

Jedná sa o luxusný 5-dielny set dodávaný s vymeniteľnými 3D obrázkami a s príveskom. Aktovka má možnosť plynulého výškového nastavenia ramenných popruhov a odnímateľný bedrový pás s odvetrávacou sieťkou proti poteniu pre optimálne rozloženie hmotnosti aktovky medzi ramená a bedrá. Opäť má magnetický zámok Fidlock.

   
Školská aktovka Hama Cloud

Odporúčame aj pre drobné deti od výšky 116 cm, aktovka má 990 g.
Jedná sa o odľahčenú verziu školskej aktovky Space.

   
Školská aktovka Hama Flash s blikačkou

Vylepšená verzia Touch2 s blikajúcim obrázkom na klope, ktorý sa aktivuje pohybom aktovky.

  

A aké ďalšie vychytávky majú Step by Step?

  • polstrované, nastaviteľné ramenné popruhy v tvare S, s ktorými sa ľahko manipuluje a ktoré sa nezarezávajú do ramien
  • háčiky na popruhu pre zavesenie koncov popruhu
  • v klope aktovky gumičky pre pripevnenie peračníka a kapsu na rozvrh
  • dostatočne veľké bočné vrecká na fľašu s pitím s odtokovými otvormi
 

Školské aktovky Step by Step Light 2

Nové modely 2019, vysoká kvalita, znížená váha,  AGR certifikácia
Váha: 900 g, pre drobnejšie deti, 1.- 2. trieda

Doporučujeme od výšky 114 cm.

Školské aktovky Step by Step Light 2 sú ľahšie ako klasické Step by Step, opäť výborne sedia drobným deťom a nechýbajú im ani ramenné popruhy v tvare S. Aktovku ponúkame v sete, ktorý obsahuje aktovku, vybavený peračník, púzdro a vrecúško do telocviku. U nás k aktovke dostanete pero Stabilo pre ľaváka či praváka.
    

Školský batoh Hama Flexline

Aktovkobatoh :-), výškovo nastaviteľný
Váha: 1180 g, 1.- 4. trieda

Dopručujeme od výšky 118 cm

Školský batoh Flexline je skonštruovaný v modernom štýle batohu, ale zároveň mu nechýbajú výhody aktovky, hlavne stabilita a prehľadnosť. Spredu vyzerá ako batoh a zozadu ako klasická aktovka. Batoh zaujme anatomicky tvarovaným posuvným chrbtom, má magnetický výškovo nastaviteľný uzáver (snap Push) pre jednoduché otváranie a zatváranie batohu a karabínku na kľúče.

 

Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX