Kvalitné detské obliečky vyberáme za vás

Deti často potrebujú motiváciu, aby išli večer včas do postieľky. Správny motív na posteľnej bielizni môže pomôcť. Preto sa to u nás hemží mačičkami, psíkmi aj koňmi a z regálov pozerajú kamaráti z Labklovej patroly aj z Ľadového kráľovstva, Harry Potter, Prasiatko Peppa, Krtko, Minecraft, Fortnite a mnoho ďalších. Máme široký výber pre chlapcov aj pre dievčatá, pre najmenších detské obliečky do postieľky, pre školákov detské obliečky na veľkú posteľ i obliečky pre teenagerov.

 

Kvalita a použitý materiál

 
Pri výbere platí, že s vyššou cenou prichádza aj vyššia kvalita. Vyberáme tovar od osvedčených výrobcov tak, aby spĺňalo strednú až vysokú kvalitu z niekoľkých pohľadov:
 
  • kvality ušitia a prepracovanosti švov,
  • kvality potlače, prípadne fototlače,
  • stálofarebnosti aj po mnohých pracích cykloch,
  • kvality použitých materiálov,
  • certifikátu Oeko-Tex®,
  • férové ceny zodpovedajúce kvalite.
Všetko ponúkame v 100% bavlne (až na úplné výnimky z radu 3D). Obliečky na periny a vankúše sú vždy na zips a darí sa nám vyberať modely, kde je zips umiestnený na dlhšej strane vankúša pre ľahšie povliekanie. Povrchová úprava materiálu môže byť rôznorodá, u nás ponúkame i bavlnený satén, flanel, 100% BIO bavlnu, krep, jersey i bambus. Pravidelne nakupujeme priamo od výrobcov, aby sme poskytli dostatočný výber za férovú cenu. Výber motívov diskutujeme nielen medzi sebou, ale zapájame aj naše deti. 

 

Rozmery

Ponúkame klasický rozmer 140x200, 70x90, ale nájdete aj tzv. nemecký rozmer 140x200, 80x80 a predĺženú dĺžku 140x220. Do detských postieľok potom máme rozmery na periny 90x130, 100x135 a na vankúš 40x60 cm.

 

Naši hlavní výrobcovia

Do strednej kvality môžeme zaradiť ponúkané značky Herding, Halantex, Jerry Fabrics aj Dadka Vracov (ich prestieradlá zaraďujeme do najvyššej triedy). Celý náš tím má niekoľko kúskov doma a môžeme potvrdiť dlhodobú stálofarebnosť (i tmavších farieb) pri praní na 40 st. Môžeme tiež potvrdiť minimum reklamácií na našom eshope v priebehu tohto roka. Značka Herding má objektívne jemnejšiu povrchovú úpravu. Do najvyššej kvality radíme českú značku Matějovský.

 

Dadka Vracov


Úspešný český výrobca aj predajca iných značiek. Používa pri výrobe kvalitné materiály, ktoré sú opatrené zdravotnými aj akostnými certifikátmi. Z ich výrobných radov máme obľúbené hlavne prestieradlá, ktoré u nás zaujímajú osobitné postavenie práve vďaka najvyššej kvalite použitých materiálov. Sú nositeľom značky QZ spoločne zo značkou Česká kvalita. Froté má gramáž 220g/m2 a jersey s elastanom 190g/m2. Pre porovnanie Matějovský má froté prestieradlá s gramážou 200g / m2 a jersey s elastanom 180g / m2.

 

HalantexPoľský výrobca posteľnej bielizne, ktorému sa podarilo vybudovať veľmi dobré postavenie na trhu strednej a východnej Európy. Majú profesionálnych dizajnérov, ktorí dávajú jednotlivým licenčným motívom osobitý ráz. Aj táto značka je nositeľom certifikátu kvality Oeko-Tex® a ich tovar pravidelne dopĺňame v priebehu celého roka.

 

HerdingNemecký výrobca, ktorý je na trhu od roku 1918 a licenciami sa zaoberá od roku 1957. Je známy precizným spracovaním výrobkov a prepracovaným systémom kontroly kvality. Každý jeho textil má certifikát kvality Oeko-Tex® Standard 100 potvrdzujúci splnenie náročných kritérií kvality, vrátane zdravotnej nezávadnosti. Disponuje vlastným in-house teamom 14 dizajnérov, ktorý vie vytvoriť nádherne ladiace motívy nelicenčné aj licenčné pre všetky vekové skupiny, od bábätiek po tínedžerov.

 

Jerry FabricsAj keď sa jedná o českú obchodnú spoločnosť, drží si pod kontrolou svoju zákazkovú výrobu a pravidelne navštevuje svoje továrne v Indii, Pakistane aj Číne, čím môže garantovať stálu kvalitu ponúkaného textilu. Funguje už 18 rokov, licenciu Disney získala v roku 2009 a po nej nasledoval rad licencií filmových hrdinov a detských kreslených licencií. Textil má tiež certifikát kvality Oeko-Tex®. Vytkli by sme nízku gramáž materiálu u detských prestieradiel s licenciami.

 

MatějovskýČeský výrobca, ktorý svoj textil šije prevažne v Českej republike. Je známy top kvalitou, originálnymi motívmi a mäkkučkým materiálom, v ktorom je radosť spať. Je síce drahší ako naše ostatné značky, ale investícia sa Vám skutočne oplatí. Precízne spracovanie materiálov, výroba pod 100% kontrolou a majstrovský dizajn - to sú spoločné charakteristiky ich produktov. Z licencií by sme zdôraznili Krtka, Medvedíka Pú a Josefa Ladu, ktorého ponúka len Matějovský.
Pri výrobe kladie dôraz na ochranu životného prostredia a využitie prírodných surovín. Všetky výrobky podliehajú kontrolám Textilného skúšobného ústavu, čo vám poskytuje záruku zdravotnej nezávadnosti.

Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX