Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie

Ako na vianočné darčeky

Niektoré deti sú schopné spísať siahodlhý zoznam svojich prianí, iné si dlhodobo želajú len jednu veľkú vec. Často mimo možnosť svojich rodičov. Pre deti je túžba po snívaní bez hraníc prirodzená, podľa psychológov ale dokážu dobre prijímať hranice, v ktorých sa následne cítia bezpečne.

Praktický darček pod stromčekom rozhodne nie je na škodu. Pyžamká, tričká, obliečky, osušky, uteráky, deky s obľúbenými motívmi. I potrebnými vecmi môžete urobiť svojej ratolesti radosť.


Medzi praktické darčeky môžu patriť i školské tašky, batohy, voľnočasové batohy, vrecká na prezúvky a daľšie školské potreby.
 

 

Cena: 63.90 €
Cena: 54.90 €
Cena: 61.00 €
Je ale veľmi dôležité podarovať dieťaťu i niečo, z čoho bude mať skutočnú radosť. Aj za cenu, že Vám zmysel zrovna takej zbytočnosti uniká. Zmysel možno nájdete vo chvíli, kedy budete potrebovať čas na seba, a dieťa sa samo zabaví práve tým "zbytočným" darčekom.

Správne zvoleným darčekom podporíte nenásilnou formou rozvoj jemnej motoriky, kreativity i fantázie. Napríklad: domček pre bábiky za dostupnú cenu z tvrdého kartónu, ktorý si dieťa samo vymaľuje. Všetky dievčatá si rady vyrobia niečo na skrášlenie a k tomu je tu sada FIMO. Fimo je modelovacia hmota, ktorá se vytvrzuje zapečením v domácej rúre. A čo takto vlastná dekorácia hrnčeka?
 

Úspech môžete oslavovať aj so spoločenskou hrou; nepreberné množstvo tém a nápadité grafické spracovanie zaujmú celú rodinu. Spoločenské hry vedia okrem iného rozvíjať vyjadrovanie, spoluprácu alebo zdravú súťaživosť, cit pre fair play, emočnú inteligenciu a zdokonaľovať logické alebo matematické uvažovanie.

 
Cena: 13.42 €
Cena: 11.50 €
Cena: 49.62 €

Guličková dráha od Kvída spojuje guličkovú dráhu so zábavnými akvitami. Deti si môžu zostaviť drevenú dráhu podľa návodu alebo podľa vlasnej fantázie. Guličkové dráhy nepatria medzi darčeky, ktoré si deti do zoznamu prianí píšu, ničmenej keď ju už doma majú, vystačí im na dlhé hodiny hrania a nikdy ich neomrzí.
Hra Dobble overí vašu rýchlosť, postreh a reflexy. Skvelá hra, ktorú môžeme osobne doporučiť, pretože ju naše deti milujú. Nájdite 2 rovnaké symboly na karte z 8 rôznymi symbolmi a buďte najrýchlejší! Pre menšie deti je tu verzia Dobble Kids s väčšími obrázkami. Nájdite ako prvý všetky obrázky, ku ktorým sa dostanete v uličkách labyrintu. Ale pozor! Ulička sa po každom kroku súpera mení. Spoločné tvorenie detí a rodičov si môžete vyskúšať na textilnom zajkovi, ktorý mu spríjemní zaspávanie alebo pobyt mimo domova.


 

Všetkého s mierou
K zahrnutiu dieťaťa veľkým množstvom darčekov majú tendencie hlavne rodičia, tráviaci veľa času mimo domov. Deti sú pritom podľa odborníkov schopné si plne užiť "len" 3 - 5 darčekov.

Komunikáciou k úspechu
Aby ste predišli nechceným objemom nevyužitých vianočných darčekov od starých rodičov a zbytku rodiny, môžete si celoročne viesť zoznam vecí, ktoré si dieťa praje, alebo ktoré by mohlo potrebovať. Nebojte sa zoznam spísať aj s detailmi; pomôžete sebe, príbuzným a často pomôžete aj dieťaťu, ktoré sa vyhne rozpakom z toho, že dostalo niečo iné, čo si prialo.Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

04.06.

Aktovky Oxybag 2019 do všetkých škôl

Nové modelové rady, nový dizajn, nový strih, nové motívy. To všetko ponúka kolekcia 2019.

14.05.

Herlitz predstavuje lákavé modely 2019

Trendové motívy a precízna ergonómia, ktorá pomáha deťom každý deň.

26.04.

Nová kolekcia SPIRIT® plná kozmických nápadov

Zoznámte sa s novou kolekciou značky Spirit 2019 pre prváčikov, ponúka široký sortiment aktoviek s pútavými motívmi a užitočnými vychytávkami.

18.03.

Belmil 2019 - školské aktovky a batohy pre prváčikov

Výbornú kvalitu a nižšiu cenu značky Belmil oceňujú mamičky už vyše päťdesiat rokov

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226