Ako na vianočné darčeky

Niektoré deti sú schopné spísať siahodlhý zoznam svojich prianí, iné si dlhodobo želajú len jednu veľkú vec. Často mimo možnosť svojich rodičov. Pre deti je túžba po snívaní bez hraníc prirodzená, podľa psychológov ale dokážu dobre prijímať hranice, v ktorých sa následne cítia bezpečne.

Praktický darček pod stromčekom rozhodne nie je na škodu. Pyžamká, tričká, obliečky, osušky, uteráky, deky s obľúbenými motívmi. I potrebnými vecmi môžete urobiť svojej ratolesti radosť.


Medzi praktické darčeky môžu patriť i školské tašky, batohy, voľnočasové batohy, vrecká na prezúvky a daľšie školské potreby.
 

 

Cena: 63.90 €
Cena: 54.90 €
Cena: 61.00 €
Je ale veľmi dôležité podarovať dieťaťu i niečo, z čoho bude mať skutočnú radosť. Aj za cenu, že Vám zmysel zrovna takej zbytočnosti uniká. Zmysel možno nájdete vo chvíli, kedy budete potrebovať čas na seba, a dieťa sa samo zabaví práve tým "zbytočným" darčekom.

Správne zvoleným darčekom podporíte nenásilnou formou rozvoj jemnej motoriky, kreativity i fantázie. Napríklad: domček pre bábiky za dostupnú cenu z tvrdého kartónu, ktorý si dieťa samo vymaľuje. Všetky dievčatá si rady vyrobia niečo na skrášlenie a k tomu je tu sada FIMO. Fimo je modelovacia hmota, ktorá se vytvrzuje zapečením v domácej rúre. A čo takto vlastná dekorácia hrnčeka?
 

Úspech môžete oslavovať aj so spoločenskou hrou; nepreberné množstvo tém a nápadité grafické spracovanie zaujmú celú rodinu. Spoločenské hry vedia okrem iného rozvíjať vyjadrovanie, spoluprácu alebo zdravú súťaživosť, cit pre fair play, emočnú inteligenciu a zdokonaľovať logické alebo matematické uvažovanie.

 
Cena: 13.42 €
Cena: 11.50 €
Cena: 49.62 €

Guličková dráha od Kvída spojuje guličkovú dráhu so zábavnými akvitami. Deti si môžu zostaviť drevenú dráhu podľa návodu alebo podľa vlasnej fantázie. Guličkové dráhy nepatria medzi darčeky, ktoré si deti do zoznamu prianí píšu, ničmenej keď ju už doma majú, vystačí im na dlhé hodiny hrania a nikdy ich neomrzí.
Hra Dobble overí vašu rýchlosť, postreh a reflexy. Skvelá hra, ktorú môžeme osobne doporučiť, pretože ju naše deti milujú. Nájdite 2 rovnaké symboly na karte z 8 rôznymi symbolmi a buďte najrýchlejší! Pre menšie deti je tu verzia Dobble Kids s väčšími obrázkami. Nájdite ako prvý všetky obrázky, ku ktorým sa dostanete v uličkách labyrintu. Ale pozor! Ulička sa po každom kroku súpera mení. Spoločné tvorenie detí a rodičov si môžete vyskúšať na textilnom zajkovi, ktorý mu spríjemní zaspávanie alebo pobyt mimo domova.


 

Všetkého s mierou
K zahrnutiu dieťaťa veľkým množstvom darčekov majú tendencie hlavne rodičia, tráviaci veľa času mimo domov. Deti sú pritom podľa odborníkov schopné si plne užiť "len" 3 - 5 darčekov.

Komunikáciou k úspechu
Aby ste predišli nechceným objemom nevyužitých vianočných darčekov od starých rodičov a zbytku rodiny, môžete si celoročne viesť zoznam vecí, ktoré si dieťa praje, alebo ktoré by mohlo potrebovať. Nebojte sa zoznam spísať aj s detailmi; pomôžete sebe, príbuzným a často pomôžete aj dieťaťu, ktoré sa vyhne rozpakom z toho, že dostalo niečo iné, čo si prialo.Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX