informácie
Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?
Školský set Premium Frozen

Školský set Premium Frozen

Kód produktu:B006317
Školská aktovka s obľúbeným motívom Frozen vhodná pre prváčikov. Po odklopení hornej klopy s plastovým zámkom je k dispozícii veľká komora s pohyblivou prepážkou, ktorá slúži na uloženie ťažších predmetov bližšie k chrbtu. K ukrytie drobností slúži malé vrecko na zips.
V prednej časti aktovky je priestorné termovrecko so zipsom určené napr. pre uloženie desiatového boxu. Po stranách sú dve vrecká so zipsom na uloženie fľaše s pitím, prípadne iných školských potrieb. Proti vlhkosti a špine chráni tašku pevné plastové dno s nožičkami, ktoré zároveň napomáha celkovej stabilite.
Aktovka má bohato vystužený, anatomicky tvarovaný chrbát. Dobrému usadenie tašky na chrbte napomáhajú dĺžkovo nastaviteľné ergonomické popruhy s doťahovacími páskami. Chrbát i popruhy sú kryté priedušnou, príjemnou sieťovinou.
Bezpečnosť detí zvyšujú početné reflexné prvky po celom obvode tašky. Na prenášanie alebo zavesenie aktovky slúžia pogumované madlo.

Technické parametre:
Rozmery: 39 x 33 x 21 cm
Nosnosť: 8 kg
Hmotnosť: 1,05 kg

Peračník:
Jednoposchodový peračník s 1 klopou, nevybavený. Obsahuje celkovo 19 gumových pútok tm. modrej farby pre uloženie písacích potrieb. Na rube klopy priehľadná fólia pre založenie rozvrhu hodín.

Vrecko na prezúvky:
Vak na prezúvky, telocvik a iné aktivity sa sťahovaním na šnúrku. Rozmer: 40 x 27 cm

Výrobca: Karton P + P

Dotaz na predajcu

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.

Alternatívny tovar

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

18.01.

Nikidom Roller - inovatívna taška na kolieskach

Ergonomická, praktická, odolná a zábavná.To je školská taška na kolieskach, ktorá u detí predchádza vzniku problémov s chrbtom.

24.11.

Vianočné tipy

Vianočné inšpirácie!

24.10.

Topgal 2018 - NOVÁ vianočná kolekcia

Spoločnosť Topgal pokračuje v tradícii predvianočného nadelovania. Aj v tomto roku pripravil ochutnávku noviniek z kolekcie 2018. Zjavne sa bude na čo tešiť.

17.08.

Ars Una - kolekcia aktoviek pre rok 2017

Aktovky maďarského výrobcu Ars Una si už niekoľko rokov získavajú pevné miesto na našom trhu a zaslúženú pozornosť zákazníkov. V ich výrobkoch sa snúbi kvalitné prevedenie s podareným dizajnom. Predstavíme vám kolekciu 2017.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226