Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky Herlitz

V ponuke nemeckého výrobcu sú školské aktovky rady Smart, Loop, Midi a Flexi, ďalej batohy Bliss, be.bag Airgo a Motion pre prváčikov a celý 1. stupeň základnej školy. Všetky tašky disponujú nastaviteľnými ramennými popruhmi, kvalitným polstrovaním chrbta a reflexnými farbami.
Rada Herlitz Smart a Herlitz Loop je určená najdrobnejším prváčikom, Smart váži 900 gramov, Loop váži 950 gramov. Herlitz Midi sedí na chrbte väčšiny detí. Je vybavená uťahovacími páskami na popruhoch, magnetickým zapínaním a zipsami na bočných vreckách. Spomenuté aktovky Midi, Smart a Loop sú k dispozícii buď samostatne alebo v sete. Herlitz Flexi predstavujú najväčšiu školskú tašku Herlitzu, rastú s dieťaťom vďaka posúvateľným ramenným popruhom. Ponúkané sú iba v sete.
Batoh be.bag Airgo so škrupinovou konštrukciou zaujme zaujímavým designom. Rada Herlitz Bliss je vybavená trojstupňovým systémom nastavenia výšky ramenných popruhov. Uzatváranie je na zips. Batoh Herlitz Motion taktiež rastie s dieťaťom, naviac je vybavený bedrovým pásom s magnetickým zapínaním. Zakúpiť ho môžete samostatne alebo v sete.
NOVINKA 2020 - Ultralight pre drobné deti s váhou iba 730g, SoftFlex pre vyšších prváčikov s fluorescenčnou farbou a polstrovaným bedrovým pásom, rastie s dieťaťom ako Motion. Nový batoh Ultimate pre 3.- 5. triedu sa vyrába z recyklovaných PET fliaš.

Kolekcia 2019 - ponúkame prehľadné porovnanie školských aktoviek Herlitz pre prváčikov.   

 


 
Cena
Zobraziť filtry
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

08.06.

Oxybag 2020 - nové školské tašky pre prváčikov

Páči sa Vašim dievčatkám film Ľadové kráľovstvo a chalanom Ako vycvičiť draka? Potom vás nadchnú nové motívy Oxybag!

18.05.

Školské tašky Belmil v novej kolekcii 2020

Školské aktovky Belmil sú známe rôznorodosťou motívov, kvalitným prevedením a príjemnou cenou. Tohtoročné modely Vám zaručene vyrazia dych!

24.03.

Karanténa - učíme a hráme sa s deťmi doma

Ako zabaviť deti v domácej karanténe? Prichádzame s osvedčenými TIPMI, ako sa deti zabavia sami, ako si hrať spoločne a ako vám uľahčiť domáce vyučovanie.

20.03.

Stil 2020 - nová kolekcia školských batohov a školských aktoviek

Stil ako špecialista na školské aktovky pre prváčikov, žiadané študentské batohy a ďalšie školské potreby.

MenuX

InformaceX