Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie
Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Pexetrio Kvintet Ideme na huby

Kód produktu:U6889911

Nový princíp pamäťovej hry, s pomocou ktorej sa naučíte rozpoznávať huby našich lesov. Je veľmi zábavný, umožňuje hru celej rodiny. aj veľký didaktický rozmer: hráči sa naučia rozoznávať základné druhy húb, ktoré môžeme nájsť v našich lesoch, a to 12 druhov jedlých húb a 4 druhy najviac nebezpečných jedovatých húb. Herný princíp je veľmi jednoduchý: po prečítaní návodu a jednej ukážkovej hry ho pochopí aj malé deti a už sa môže začať! Herných variantov je nekonečné množstvo, preto opakovaním hra získava ešte na väčšej príťažlivosti.

Opäť okrem návodu je súčasťou legenda, ktoré zoznamuje hráča s presnou charekteristikou všetkých zobrazených húb. Hra je prevedená v českej a slovenskej jazykovej mutácii. Počet hracích kariet (ks): 100

Dotaz na predajcu

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

09.01.

Nové študentské batohy Walker 2019

Walker Schneiders - výrobca s viac ako päťdesiatročnou tradíciou vo výrobe školských a študentských batohov - predstavuje tohtoročnú kolekciu.

08.11.

Ako na vianočné darčeky

Píšu Vaše deti list Ježiškovi? Prinášame Vám malé zamyslenie nad najkrajšími sviatkami roka aj z inšpiráciu pre "Ježiška".

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226