Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie
Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Pexetrio Kvintet Ideme na huby

Kód produktu:U6889911

Nový princíp pamäťovej hry, s pomocou ktorej sa naučíte rozpoznávať huby našich lesov. Je veľmi zábavný, umožňuje hru celej rodiny. aj veľký didaktický rozmer: hráči sa naučia rozoznávať základné druhy húb, ktoré môžeme nájsť v našich lesoch, a to 12 druhov jedlých húb a 4 druhy najviac nebezpečných jedovatých húb. Herný princíp je veľmi jednoduchý: po prečítaní návodu a jednej ukážkovej hry ho pochopí aj malé deti a už sa môže začať! Herných variantov je nekonečné množstvo, preto opakovaním hra získava ešte na väčšej príťažlivosti.

Opäť okrem návodu je súčasťou legenda, ktoré zoznamuje hráča s presnou charekteristikou všetkých zobrazených húb. Hra je prevedená v českej a slovenskej jazykovej mutácii. Počet hracích kariet (ks): 100

Dotaz na predajcu

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

08.11.

Ako na vianočné darčeky

Píšu Vaše deti list Ježiškovi? Prinášame Vám malé zamyslenie nad najkrajšími sviatkami roka aj z inšpiráciu pre "Ježiška".

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226