Najlepšie darčeky pre dievčatá a chlapcov

Máme radi hračky a hry, ktoré rozvíjajú predstavivosť, fantáziu, manuálnu zručnosť, pohybové zručnosti, logiku a hlavne radi trávime čas so svojimi deťmi, aby vedeli, ktoré hodnoty sú dôležité.

V eshope sme kolektív žien a máme dokopy 15 detí rôzneho veku. To už je veľa skúseností. Radi by sme sa o ne s Vami podelili.

Voltík

Hľadáte zaujímavú a nezvyčajnú hračku pre svojho predškoláka alebo školáka? Chcete sa s ním hrať, zatiaľ čo ho vzdelávate a učíte ho niečo nové? Radi predstavíme českú elektronickú vzdelávaciu hru Voltík a elektronickú súpravu Voltik I-III.

Tieňosvet

Hľadáte krásny a nevšedný darček pre predškolské deti? Radi vytvárate s deťmi milé a jedinečné chvíle? Máte radi prírodné materiály? Pokiaľ áno, tak toto je tip presne pre Vás.

Hráme rozprávky s deťmi

Radi by ste rozvíjali u detí predstavivosť, fantáziu a komunikčné schopnosti? Drevené divadlo môže byť to pravé.

Lístky, prosím!

Ďalší vianočný tip pre hru, ktorú milujeme. Cieľom tejto stolovej hry pre celú rodinu je spojiť významné, väčšinou hlavné mestá na mape Európy. Každý nakreslí „lístok“, kde sa uvádza, ktoré dve mestá sa majú spojiť. Ako to spraviť?

ALBI Kvído - Stavebnica Playstix

Vianočné maľovanie na kamienky

Baví vás tvorba s deťmi? Chcete s nimi urobiť originálny vianočný darček? Skúste maľovať na kameňoch.

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

MenuX

InformaceX