Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Karty s násobilkou: Delenie 6-10

Karty s násobilkou: Delenie 6-10

Kód produktu:O120180
Podľa veku od::7 rokov

Didaktická hra - určené pre 2. - 5. triedu ZŠ a žiakov so SPU

Obľúbenou hrou v karty môžu deti precvičovať malú násobilku.

Balíček kariet obsahuje príklady malé násobilky na delenie 6-10. Delenie 6-10 je určené pre žiakov od 3. triedy.

 

Počítanie násobilky pomocou kartičiek je metóda známa už veľa rokov. Deti sa s jej pomocou osvojujú násobilkové príklady. Kartovými hrami sa snažíme doplniť štandardnú výučbu zábavou.

Na jednotlivých kartách sú vyobrazená zvieratá deťom dobre známa a v hornom rohu je príklad na násobilku, ktorý deti majú vypočítať. S týmito kartami sa môžu hrať rôzne hry, napríklad "Méďa", "Pretekať na rýchlosť" alebo "Pretekať na čas".

Obrázky pre deti namaľovala maliarka pani Ludmila Šnajdrová. Napomáhajú k lepšiemu zapamätaniu a jednotlivé príklady zasa zaručujú, že si žiaci naozaj precvičí všetky spoje. Predídeme tak náhodnému výberu, kedy sa niektoré príklady precvičia viackrát a niektoré vôbec.

Karty môžete hrať doma, v školskej družine alebo aj v škole. Rodičia i starí rodičia môžu hrať spolu so svojimi deťmi. Kamaráti si môžu spolu hrať vo voľnom čase. Vyučujúci na hodinách matematiky môžu viesť žiakov k samostatnej práci. Veľmi dobré skúsenosti s kartami máme pri práci s deťmi s poruchami učenia (dyskalkúlia, ADHD, ADD).

 

K dispozícii je ucelená rada: Celá malá násobilka je rozdelena do 4 balíčkov. Násobenie a delenie 1-5 je určené pre žiakov od 2. triedy. Násobenie a delenie 6-10 je určené pre žiakov od 3. triedy. V 4. triede si deti zmiešajú dohromady všetky balíky a postupne odkladajú spoje, ktoré už ovládajú.
V 5. ročníku zostane na opakovanie iba pár príkladov, ktoré si deti ťažko pamätajú.

 

Vydavateľstvo: Flössler
Rok vydania: 2014
Formát: 100 x 65 x 30 mm, 59 kariet

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

25.02.

Topgal 2021 - nové modely školských tašiek pre prvákov

Tento rok výrobca prichádza s novým strihom batohu pre prváčikov. V článku nájdete porovnanie jednotlivých modelov, výhody i nevýhody značky.

01.12.

Kvalitné detské obliečky vyberáme za vás

Rozdávame radosť Vašim deťom a sledujeme módne trendy. U nás nájdete 300 žiadaných motívov pre chlapcov aj pre dievčatá!

21.08.

Bagmaster 2020 - nová kolekcia študentských batohov

Bagmaster myslí na študentov! Každý rok prichádza so zaujímavými dizajnovými motívmi, ktoré u iného výrobcu nenájdete.

11.08.

Topgal 2020 - nové modely študentských batohov

Topgal každý rok prichádza s novými grafickými bombami pre študentov! Tento rok pribudol do kolekcie nový graffiti model od Pausera, objavujú sa farebné kontrasty aj decentné nenápadné modely.

MenuX

InformaceX