informácie
Potrebujete poradiť?

Harry Potter, Indiana Jones

Dobrodružstvo mladého čarodejníka Harryho Pottera, a jeho priateľov, Ronalda Weasleyho a Hermiony Grangerovej, ktorí všetci študujú na Škole čarov a kúziel v Rokforte. Hlavnou témou príbehu je Harryho súboj s černokňažníkom Tomom Royvolem Radllem, ktorého cieľom je dosiahnutie vlastnej nesmrteľnosti, dobytie čarodejníckeho sveta, podmanenie nekúzelníkov (muklov) a zničenie všetkých, kto mu stoja v ceste, najmä potom samotného Harryho Pottera. S týmto motívom máme pyžamo Harry Potter.

Indiana Jones je archeológ s klobúkom a bičom, a tiež prehnaným strachom z hadov, stvorený podľa komiksových hrdinov. S týmto motívom máme pyžamo Indiana Jones.
Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

18.01.

Nikidom Roller - inovatívna taška na kolieskach

Ergonomická, praktická, odolná a zábavná.To je školská taška na kolieskach, ktorá u detí predchádza vzniku problémov s chrbtom.

24.11.

Vianočné tipy

Vianočné inšpirácie!

24.10.

Topgal 2018 - NOVÁ vianočná kolekcia

Spoločnosť Topgal pokračuje v tradícii predvianočného nadelovania. Aj v tomto roku pripravil ochutnávku noviniek z kolekcie 2018. Zjavne sa bude na čo tešiť.

17.08.

Ars Una - kolekcia aktoviek pre rok 2017

Aktovky maďarského výrobcu Ars Una si už niekoľko rokov získavajú pevné miesto na našom trhu a zaslúženú pozornosť zákazníkov. V ich výrobkoch sa snúbi kvalitné prevedenie s podareným dizajnom. Predstavíme vám kolekciu 2017.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226