informácie
Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?
DVD Barbie Ruženka

DVD Barbie Ruženka

Kód produktu:T100804

Obľúbená BARBIE prichádza ako krásna Ruženka ... ... s čarovným príbehom o ceste za láskou a za svojím vysnívaným princom. Pred dávnymi a dávnymi časmi, v dobe kúziel a drakov, žila roztomilá a umelecky nadaná sedemnásťročná dievčina s tými najkrajšími vlasmi na svete. Hovorilo sa jej Ruženka. Ale jej život nebol ľahký, pretože slúžila u mocnej a žiarlivej čarodejnice Gothel. Tá ju jedného dňa zanechala v hlbokom, zabudnutom lese strážiť hrozným drakom Hugo a obklopila ju začarovaný sklenenou stenou. Kúzlom osudu ale Ruženka objaví čarovný štetec as jeho pomocou prinesie mier dvom rozhádaným kráľovstvom, odhalí skryté podvody a nakoniec získa lásku pekného princa Stefana. To všetko by ale nezvládla bez svojej kamarátky Penelope, poslednej zo strašných drakov! Ústrednú pieseň k filmu naspievala Samantha Mumba a hudbu nahral Londýnsky symfonický orchester. BARBIE Ruženka ukazuje, že láska a fantázia môžu premeniť celý svet ...

Žánr: Animované
Vydavatel: BontonFilm,a.s.
Datum vydání: 1. ledna 2005
Premiéra: 1. ledna 2002
Typ balení: Plastový obal
Nosič: DVD
Počet nosičů: 1
  
Celková stopáž: 1 h. 24 min.
Dabing: 5.1 EN, 2.0 CS
Region: 2
Černobílý: Ne

Zvuk:
 

  • český
  • anglický
  • maďarský
  • chorvátsky
  • slovinský

Dotaz na predajcu

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

18.01.

Nikidom Roller - inovatívna taška na kolieskach

Ergonomická, praktická, odolná a zábavná.To je školská taška na kolieskach, ktorá u detí predchádza vzniku problémov s chrbtom.

24.11.

Vianočné tipy

Vianočné inšpirácie!

24.10.

Topgal 2018 - NOVÁ vianočná kolekcia

Spoločnosť Topgal pokračuje v tradícii predvianočného nadelovania. Aj v tomto roku pripravil ochutnávku noviniek z kolekcie 2018. Zjavne sa bude na čo tešiť.

17.08.

Ars Una - kolekcia aktoviek pre rok 2017

Aktovky maďarského výrobcu Ars Una si už niekoľko rokov získavajú pevné miesto na našom trhu a zaslúženú pozornosť zákazníkov. V ich výrobkoch sa snúbi kvalitné prevedenie s podareným dizajnom. Predstavíme vám kolekciu 2017.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226