informácie
Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?
DVD Barbie - Mariposa a Kvetinová princezna

DVD Barbie - Mariposa a Kvetinová princezna

Kód produktu:T9780771

DVD Barbie - Mariposa a Kvetinová princezna

Mariposa a jej chlpatý kamarát Zee sa vracia vo filme Mariposa a Kvetinová princezna. V magickom dobrodružnom príbehu má Mariposa v roli vyslankyni kráľovstva Flutterfield za úlohu vyjednať mier s kryštáľovými vílami z kráľovstva Shimmervale. Na miestneho krála Mariposa nespraví príliž dobrý dojem, ale z jeho plachou dcérou, princeznou Catániou si hneď padnú do oka. Kvôli jednému malému nedorozumeniu je však Mariposa z kráľovstva vykázaná. Keď na ceste domov Mariposa narazí na temnú vílu, ktorá sa chystá zničiť celé kráľovstvo Shimmervale, rýchle sa ponáhľa späť, aby pomohla princezne Catanii zachrániť jej rozprávkový svet. Nakoniec obe dievčatá poznajú, že priateľstvo najlepšie získa ten, kto je sám priateľský.

Dĺžka: 76m in.

Zvuk: český, anglický, maďarský

 

 

Dotaz na predajcu

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

18.01.

Nikidom Roller - inovatívna taška na kolieskach

Ergonomická, praktická, odolná a zábavná.To je školská taška na kolieskach, ktorá u detí predchádza vzniku problémov s chrbtom.

24.11.

Vianočné tipy

Vianočné inšpirácie!

24.10.

Topgal 2018 - NOVÁ vianočná kolekcia

Spoločnosť Topgal pokračuje v tradícii predvianočného nadelovania. Aj v tomto roku pripravil ochutnávku noviniek z kolekcie 2018. Zjavne sa bude na čo tešiť.

17.08.

Ars Una - kolekcia aktoviek pre rok 2017

Aktovky maďarského výrobcu Ars Una si už niekoľko rokov získavajú pevné miesto na našom trhu a zaslúženú pozornosť zákazníkov. V ich výrobkoch sa snúbi kvalitné prevedenie s podareným dizajnom. Predstavíme vám kolekciu 2017.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226