Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Alexander Hovorím správne

Alexander Hovorím správne

Kód produktu:29000497
Výrobca:Alexander
Podľa veku od::5 rokov
Materiál:Kartón
Hovorím správne je dosková logopedická hra, ktorá má za cieľ rozvoj reči u detí v predškolskomveku a na prvom stupni základnej školy v oblasti vyslovovaní hlások z raduostrých sykaviek (s, z, c), tupých sykaviek (š, ž, č) a ďalej r, r.Pri hre sa hráči pod dohľadom dospelej osoby učia rozlišovať a vyslovovať hlásky. Hra pomáha k rozširovaniu aktívneho slovníka a rozvoju sluchového vnímania.Hru možno použiť k hre doma s rodičmi, v škole, či pri terapeutickej práci logopéda.Každý hráč dostane 2 figúrky. Posunom figúrok po trase na hernom pláne (podľa hodov kockou) sa hráči snažia čo najrýchlejšie dostať na vyznačené pole uprostred herného plánu. V napínavom pretekov si hráči môžu pomôcť správnym vyslovením slova, ktoré sa nachádza na obrázku na postupne odkrývaných kartách. Hra vťahuje deti do napínavej hry a pri tej príležitosti sa učí správne vyslovovať hlásky.Z RECENZIA DOSKOVÉ HRY.COM:.... Slová sú starostlivo zvolené tak, aby testovali radu ostrých a tupých sykaviek, ktoré slová obsahujú spoločne s písmenkami R a Rim. Zábavnou formou trénuje dôležitú výslovnosť.Balenie obsahuje: doštičky s obrázkami - 96ks, hraciu dosku - 1ks, figúrky - 8ks, hraciu kocku 1ks, slovenský návod k hre
V krabci 29x19x4cm

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

27.05.

Školské aktovky Oxybag nová kolekcia 2022

Tohtoročné modely zaujmú novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá sedí lepšie na chrbte. Nechýbajú ani obľúbené licenčné motívy Frozen alebo Minecraft!

22.03.

Herlitz aktovky a batohy 2022

Ergonomicky skvele padnúce tašky predstavujeme v nových designoch pre rok 2022.

16.03.

Batohy coocazoo 2022

Školské batohy od cca 4., 5. triedy s dokonalým posuvným chrbtovým systémom. Pokiaľ chcete, aby Váš školák mal čo do ergonómie to najlepšie!

MenuX

InformaceX