Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

ADC Blackfire Zakázaný ostrov

ADC Blackfire Zakázaný ostrov

Kód produktu:GAM3173
Výrobca:ADC Blackfire
Podľa veku od::10 rokov

Súvisiace produkty

Kooperatívna hra v ktorej na vás čaká veľké dobrodružstvo.

Staň sa nebojácnym dobrodruhom na nebezpečnej výprave za posvätnými pokladmi ostrova! Zakázaný ostrov bol posledným odľahlým útočiskom pradávnej mystickej ríše známej ako Archea. Legendy rozprávajú, že Archeania dokázali ovládať štyri základné elementy – oheň, vzduch, vodu a zem. Na to používali svoje posvätné poklady - Kryštál ohňa, Sochu vetra, Kalich morí a Kameň zeme. Tieto poklady by v rukách nepriateľov dokázali napáchať strašnú škodu, preto ich Archeania tajne ukryli na Zakázanom ostrove a zaistili, aby sa ostrov potopil do oceánu, ak by sa niekto tieto poklady pokúšal získať. Mnoho storočí po tajomnom páde ríše Archea zostal Zakázaný ostrov ukrytý pred zrakmi ostatných... až do tejto chvíle. Skupina dobrodruhov je vysadená na ostrove, aby tu pátrala po vzácnych artefaktoch. Kto má štyri rovnaké karty pokladu, môže v príslušnej svätyni nájsť artefakt.

Hráči musia postupovať rýchlo, pretože ostrov sa postupne prepadá, takže je zaplavovaný morom. Dobrodruh stojaci v mieste, ktoré more pohltilo, je stratený. Hráči sa striedajú. Kto je na ťahu, môže urobiť až tri akcie, volí zo štyroch možností: pohybovať sa, podoprieť potápajúcu sa časť ostrova, odovzdať kartu pokladu inému hráčovi alebo vyzdvihnúť artefakt. Táto hra je veľmi pekne spracovaná, grafika podporuje atmosféru hry. Artefakty sú výborne pripravené, vždy pri objavení sa pred vami doslova zhmotnia. Hodí sa ako reprezentatívny darček - dostanete ju v peknej kovovej krabici.

Obsah balenia:

  • 58 hracích kariet
  • 24 dielikov ostrova
  • 6 drevených figúrok
  • 4 miniatúry pokladov
  • 1 merítko hladiny
  • 1 ukazovateľ hladiny
  • české a slovenské pravidlá

Vek od: 10 rokov
Doba hrania: 30 minút
Počet hráčov: 2-4
Výrobca: Gamewright

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.

Alternatívny tovar

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX