Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

ADC Blackfire Dobble Anniversary

ADC Blackfire Dobble Anniversary

Kód produktu:ASDOANNCZ01
Výrobca:ADC Blackfire
Podľa veku od::6 rokov

Súvisiace produkty

Veľká plechová krabička s dvoma balíčkami exkluzívnych kariet k 10. výročiu hry!
Výročná verzia , ktorá obsahuje 2 samostatné balíčky po 55 kartách veľkého formátu. Prvý balíček "Strašidlá" obsahuje symboly z ríše strašidiel, ktoré svietia v tme; druhý balíček "Oslava" symboly so zlatou farbou. Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Anniversary - to je dvojitá porcia 55 kariet veľkého formátu, 8 symbolov na karte.. a každé dve karty majú spoločný symbol len jeden!
Rovnako ako ostatné hry Dobble, aj táto ponúka úplne unikátnu zábavu. Hráči hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych variantoch hry (celkom 5 verzii hry). Praktické sú aj guľaté karty a jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd. Plechová krabička s priemerom 17 cm zaručuje bezpečnosť kariet a je ďalšou pridanou hodnotou. Vyskúšajte aj Vy postrehový fenomén Dobble a isto budete prekvapení, ako môže byť tak jednoduchá hra zábavná a zároveň náučná!

Obsah balenia:

  • 110 kariet vo veľkej plechovej krabičke
  • pravidlá v českom, slovenskom a rumunskom jazyku

UPOZORNENIE: Karty STRAŠIDIEL musia byť pre správny efekt pred hraním umiestnené pod zdroj svetla. Čím jasnejšie svetlo, tým menej času trvá, než ho karta absorbuje. Doba, počas ktorej je potreba nechať karty nasvietiť závisí na intenzite svetla. Pokiaľ sa karty umiestnia pod jasne žiariace slnečné svetlo, 10 minút by malo na nabitie stačiť. Ak sa používa napríklad domáce osvetlenie, je potrebná dlhšia doba na nabitie. Každopádne je nutné uistiť sa, že všetky karty boli riadne nasvietené.

Vek: 6+
Dĺžka hry: 15 minút
Počet hráčov: 2-8
Výrobca: Zygomatic

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.

Alternatívny tovar

ADC Blackfire Dobble ZOO
14.26 €
Skladom
ADC Blackfire Dobble
14.67 €
Skladom
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX