Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

ADC Blacfire TimeLine - Udalosti

ADC Blacfire TimeLine - Udalosti

Kód produktu:TIME02CZSK
Výrobca:ADC Blackfire
Podľa veku od::8 rokov

Súvisiace produkty

Jednoduchá vedomostná kartová hra v praktickej plechovej krabičke!

"Keď vypukol veľký požiar Ríma, bol už Julius Caesar menovaný cisárom? Začala v tom čase už stavba Veľkého čínskeho múru? Odohrala sa v rovnakom čase Kalifornská zlatá horúčka?" Hráči sa snažia správne poskladať karty historických udalostí do časovej osi podľa toho, kedy k daným udalostiam skutočne došlo. Striedajú sa v ťahoch a na časovú os postupne pridávajú kartičky s rôznymi udalosťami, ktoré sa zapísali do svetovej histórie. A to už od počiatku dejín až po najnovšiu súčasnosť. Myslíte si, že je to ľahké? Kdeže, asi budete dosť často prekvapení ako dávne alebo naopak nedávne jednotlivé udalosti môžu byť. Jednoducho čas beží hrozne rýchlo. Na každej karte je z oboch strán vyobrazená nejaká udalosť s tým, že na jednej z nich je tiež pripísaný dátum, kedy k udalosti došlo. Každý hráč dostane na začiatku hry 4 karty a jeho úlohou je postupne karty vyskladať na stôl v správnej postupnosti na časovej osi. Cieľom hry je zbaviť sa všetkých kariet tým, že ich správne umiestni. V hre sa perfektne spája zábava so vzdelávaním či opakovaním dejepisu. Hru je možné urobiť ešte zábavnejšou pridaním kariet z iných edícií Timeline. Karty sú zabalené v plechovej krabičke, vďaka čomu je možné vziať hru kamkoľvek so sebou bez toho, aby sa karty zničili.

Obsah balenia:
55 kariet v plechovej krabičke
české a slovenské pravidlá

Vek od: 8 rokov
Doba hrania: 15 minút
Počet hráčov: 2-6
Výrobca: Zygomatic

 

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.

Alternatívny tovar

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX